Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Rekordiniai pasiekimai
 
 

Rekordiniai pasiekimai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2010-12-20 0
2010 m. gruodžio 18 dieną „Mazda“ automobilių salone „Vilniaus Vista“ buvo pasiektas ilgiausio, o kartu ir didžiausio origamio rekordas Lietuvoje. Trys vaikinai, origamio meistrai, – Paulius Mielinis, Giedrius Markevičius ir Mindaugas Česnauskas – džiaugiasi savo pasiekimu ir sako, jog norėtų, kad japoniški origamiai Lietuvoje būtų populiaresni.
(0) 2010-12-13 0
Origamiai – tai Japonijoje VI a. išpopuliarėję lankstiniai iš popieriaus. Popieriaus gaminimas tuo metu buvo kruopštus rankų darbas, o pats popierius buvo nepaprastai brangus. Norint preciziškai sulankstyti origamį, reikėjo daug kantrybės ir darbo, o tą padaryti galėjo tik patyrę origamių meistrai.
(2) 2010-12-03 0
Užsispyrusiems įmanoma daug kas - ypač kai į pagalbą pasitelkiamos moderniausios technologijos. Šio moto vedamas Jungtinių Arabų Emyratų gyventojas Haidaras Talebas susirengė į kelionę, kurios metu savos gamybos Saulės elementų varomu vežimėliu neįgaliesiems įveikė 320km dykumos ruožą.
(11) 2010-11-17 48
CIA World Factbook ir Wikipedia paskelbė dešimt turtingiausių šalių pasaulyje. Lyginant šalis, buvo atsižvelgiama į BVP ir kokią dalį vidaus produkto sukuria vienas gyventojas. Sąrašo pirmajame penketuke vietas dalijasi šalys, turtus susikrovusios iš naftos ir dujų. Įdomu ir tai, kad daugelyje šio dešimtuko valstybių gyvena santykinai mažai žmonių. Beje, turtingiausia pasaulio valstybe tapo ne kuri nors iš Arabijos pusiasalio valstybių, o Europos „nykštukas“ Liuks...
(6) 2010-08-15 1
Buvęs Didžiosios Britanijos armijos kapitonas Edas Staffordas (Ed Stafford) prieš porą savaičių tapo pirmuoju žmogumi, pėsčiomis nuėjusiu nuo Amazonės ištakų iki žiočių. Ši epinė kelionė prasidėjo 2008 metų balandį, o jos metu iš Anglijos Leičesteršyro grafystės kilusiam 34 metų amžiaus nuotykių ieškotojui teko įveikti itin sudėtingą 9600km ilgio maršrutą.
(19) 2010-05-26 1
Per daugiau kaip 60 darbo metų 18 tūkst. naujagimių priėmęs gydytojas net ir sulaukęs šimto metų neatsisako darbo. Per 63 darbo metus akušeris Walteris Watsonas dalyvavo gimstant ištisoms kartoms, pradedant nuo senelių ir baigiant vaikaičiais.
(40) 2010-04-17 0
Kardifo (Velsas, Didžioji Britanija) miesto taryba buvo pasmerkta už tai, kad už mokesčių mokėtojų pinigus sugebėjo nutiesti vos 2,4m ilgio dviratininkų eismo juostą. Situacija nebūtų buvusi tiek absurdiška, jei "projekto motyvas" nebūtų buvęs siekis skatinti "žaliąsias" transporto priemones...
(1) 2010-03-23 0
Vakar startavo „PILDYK SMS lenktynės“, kurios du mėnesius vyks daugiau nei pusšimtyje Lietuvos miestų ir kvies visos šalies moksleivius rungtis dėl greičiausiai SMS žinutes rašančiojo titulo. Jau pirmajame lenktynių etape paaiškėjo, kad ir šiemet galima tikėtis įspūdingų pasiekimų – vilnietė Kristina Smaižytė net 7 sekundėmis viršijo Lietuvos rekordų knygoje užfiksuotą greitojo SMS rašymo rekordą.
(3) 2010-03-09 0
Aišku, tai - kiek neįprastas talentas, tačiau tą sugeba tikrai ne kiekvienas. Vokietijoje gyvenanti Sophia Heesch teigia galinti tokiu būdu atpažinti aštuoniasdešimt skirtingų "Lego Star Wars" serijos mini figūrėlių ir tokį savo pareiškimą įrodo šiame video.
(2) 2010-02-09 0
Didžiausiai pasaulyje knygai pakelti reikia šešių žmonių jėgos. "Klencke Atlas" dar prieš 350 metų buvo padovanota Anglijos karaliui Charles II jo įžengimo į sostą proga. Nuo pat to meto šis rekordas nebuvo pagerintas, o pati knyga atverstais lapais nebuvo nei karto demonstruojama viešai.
(3) 2010-01-15 0
Prancūzijos menininkas Michel de Broin, panaudodamas statybinį kraną, Paryžiaus Jardin du Luxembourg parke į 50 metrų aukštį iškėlė 7,5 metro skersmens veidrodinį rutulį.
(9) 2010-01-03 1
Prieš savaitę inžinierius iš japonijos Takuo Toda pasiekė popierinio lėktuvėlio skrydžio trukmės rekordą. Jo rankomis lankstyta popierinė konstrukcija ore išbuvo 26,1 sekundės.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos