Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Religijos istorija
 
 

Religijos istorija

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(4) 2012-12-12 15
Biblinio masto tvanas, koks aprašytas istorijoje apie Nojaus Arką, ko gero, iš tikrųjų buvo, tvirtina legendinio „Titaniko“ nuolaužas Atlanto dugne aptikęs okeanografas, povandeninės archeologijos ekspertas Robertas Balardas (Robert Ballard).
(11) 2012-10-01 -1
Vatikanas skelbia, kad senoviškas papiruso fragmentas, kuriame rašoma, kad Jėzus buvo vedęs, yra klastotė. Anksčiau Harvardo mokslininkai, ištyrę šį fragmentą, tikino, kad papiruse užuominų apie Jėzaus santuoką tikrai yra.
(20) 2012-03-06 3
Turkijoje surasta „Šv. Barnabo evangelija“, kurią žiniasklaida jau spėjo praminti paslaptingąja Biblija. Šiame senoviniame rankraštyje skelbiama, kad Jėzus Kristus turėjo pranešti apie islamo pranašo Mahometo atėjimą į pasaulį. Šiuo rankraščiu jau susidomėjo ir Vatikanas.
(44) 2012-02-29 6
Tyrinėdami I a. krikščionių kapavietę Jeruzalėje, archeologai aptiko akmeninį karsto dangtį su senoviniais įrašais, kurie, anot tyrimo autorių, gali įrodyti, jog ši kapavietė – išganytojo Jėzaus Kristaus amžino atilsio vieta. Naudodamiesi prie robotizuotos rankos pritvirtinta nuotolinio valdymo vaizdo kamera, tyrėjai sugebėjo išzonduoti vieną uždarą ertmę, kurioje aptiko ištisą I a. akmeninių karstų „arsenalą“. Ant vienos iš kalkakmenio karstų, kurie vadin...
(13) 2012-01-06 7
JAV mokslininkas iššifravo Vatikano archyvuose rastą senovinį rankraštį, pasakojantį apie Betliejuje gimusį Jėzų aplankiusius paslaptingus išminčius, dar vadinamus karaliais, iš tolimos Rytų šalies.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos