Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Reprodukcinė sistema
 
 

Reprodukcinė sistema

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(25) 2012-12-06 6
Naujausio tyrimo, į kurio imtį patenka 26,6 tūkst. tiriamųjų iš Prancūzijos, duomenimis, nuo 1989 iki 2005 m. spermatozoidų skaičius vyrų sėkloje sumažėjo trečdaliu (32 proc.). Panašios tendencijos ne tik Prancūzijoje, bet ir visame pasaulyje.
(15) 2012-09-28 0
Kodėl heteroseksualūs vyrai tiek daug dėmesio skiria dideliems apvaliems riebalų maišams, karantiems nuo moterų krūtinių? Mokslininkai niekada negalėjo pateikti patenkinamo atsakymo į šį klausimą, tačiau visai neseniai neurologas iškėlė teoriją, kuri, pasak jo, „daug ką paaiškina“, rašo lifeslittlemysteries.com.
(11) 2012-09-19 1
Na ir kas, kad jie maži – užtat koks greitis! Vienas spermatozoidas per 1 s gali nukeliauti atstumą, kuris jo paties ilgį viršiją 25 kartus. Palyginimui, jei tokiu pat santykiniu greičiu judėtų ir žmogus, jis per valandą nubėgtų… 868 tūkst. kilometrų. Ir dar: pasirodo, šios ląstelės beveik niekada nesuka į kairę.
(0) 2012-04-25 2
G reiškia tašką. Bet ar iš tikrųjų? Amerikiečių mokslininkas tik ką paskelbė atradęs G tašką (mįslingąją sritį moters genitalijose, kurio paskirtis - sustiprinti orgazmus) ir aprašęs jo anatomiją informuoja „Newscientist.com“. Tačiau daugeliui jo kolegų atrodo kitaip – jų manymu, nepanašu, jog G taškas būtų vienetinė struktūra. Greičiau – tai sudėtingas G kompleksas. Ar mokslininkams pagaliau pavyks sudėlioti visus taškus ant G?
(14) 2012-01-13 1
27 metų šviesiaplaukė iš Didžiosios Britanijos Hai Vaikombės miesto turi vienai moteriai iš milijono pasitaikančią lyties organų anomaliją - dvigubą gimdą. Tai reiškia, kad ji turi ir du gimdos kaklelius bei dvi vaginas.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos