Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Restoranai
 
 

Restoranai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2019-06-18 21
Ar galėtumėte pasakyti, kaip sveikai šiandien papietavote, o gal pavakarieniavote. O vakar? Kiek šiandien per pietus gavote B grupės vitaminų, kiek A? Kiek ir kokių būtinųjų amino rūgščių suvalgėte? Ir kur papietauti, jei norite maitintis tikrai sveikai ir skaniai?
(1) 2018-04-02 -4
Ar esate girdėję apie „Michelin“ žvaigždutes? Jomis vertinami patys geriausi pasaulio restoranai. Tačiau pats „Michelin“ vardas dažniau girdimas kitame kontekste - juk tai yra padangų gamintojas! Kaip nutiko, kad garsus padangų gamintojas ėmėsi vertinti restoranus? Kur yra mums artimiausi „Michelin“ žvaigždutėmis įvertinti restoranai? Ir kaip teisingai reikėtų tarti žodį „Michelin“?
(2) 2012-08-03 0
Pasak vienos kinų patarlės „kinai valgo viską, kas turi keturias kojas, išskyrus stalus, ir viską, kas skraido, išskyrus lėktuvus“, o Guolizhuang restorane siūlomi patiekalai – puikiausias šio posakio įrodymas. Vieni žmonės nieku gyvu nesuvalgytų patiekalo, pagaminto iš gyvūnų genitalijų, tuo tarpu kiti už tokį delikatesą pasirengę pakloti šimtus dolerių. Jako varpa ar avies lytinės liaukos - tik keli iš daugybės Guolizhuang restorane, Kinijoje, siūlomų patie...
(1) 2012-02-21 0
„De Kas“ yra nemažas restoranas, įkurtas buvusiame šiltnamyje netoli Olandijos sostinės Amsterdamo. Ankščiau čia buvo auginamos gėlės miestui puošti, dabar – prabangiai įrengtas, bet ne kosminių kainų restoranas, kuriame dirba gabūs virėjai. Beje, šiltnamyje menu nerasite – kiekvieną dieną čia gaminama kažkas kito.
(6) 2008-11-29 1
Ar galima valgyti įdomiai? Pasirodo, pasaulyje egzistuoja daugybė restoranų, kviečiančių maistu mėgautis neįprastose vietose. Po vandeniu, danguje, kalėjime ar netgi tualete! Kviečiame į kelionę po ekcentriškuosius pasaulio restoranus.
(4) 2007-08-31 0
Žmonės nėra idealūs - nėra idealus ir aptarnaujantis personalas įvairiose užeigose, kavinėse bei restoranuose - tenka ilgai laukti padavėjos (ar padavėjo), atnešamas ne tas patiekalas ir panašiai. Tačiau kaip bežiūrėtume, klysti yra žmogiška. Savotiškų inovacijų šioje srityje ėmėsi Nuremberge (Vokietija) įkurtas restoranas, kuriame visas personalas susideda iš... robotų.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos