Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Riedlentės
 
 

Riedlentės

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(31) 2017-09-05 12
Ar elektrinė riedlentė yra dviratis ar mopedas? O gal motociklas? Ar galima elektriniais paspirtukais važiuoti dviračių takais ar parkuose? Susisiekimo ministerija išaiškino jau senokai galiojančią tvarką, o tai sukėlė tikrą šaršalą socialiniuose tinkluose. Delfi.lt aiškinosi, kur ir kokiomis transporto priemonėmis galima važiuoti, o kokios bus tinkamos naudoti tik savo uždarame kieme.
(2) 2016-10-18 -33
Jei retkarčiais mėgstate šį tą susimeistrauti patys, šis paprastas projektas galėtų tapti gera paskata kitą laisvą dieną turiningai praleisti garaže.
(0) 2016-02-03 -3
Pamirškite skraidlentes. Jos buvo gan populiarios pernai, kol galiausiai nepradėjo užsideginėti, tiesiogine šių žodžių prasme. Šią žiemą atsirado naujas naujausiomis technologijomis paremtas būdas, kaip smagiai praleisti laisvalaikį šaltuoju metų laiku. Tiesiog šokite ant įprastinės snieglentės ir pasikinkykite droną.
(1) 2016-01-07 6
Nuostabiausia tai, kad tokią skraidlentę pasidaryti gali praktiškai kiekvienas. Reikės viso labo sauso ledo (sušaldyto anglies dvideginio – CO2) ir kokios nors lentos, kurią būtų galima pasidėti ant to ledo. Idėjos autoriai tokia savadarbe skraidlente virš parketo skraidė taip, tarsi trintis nė neegzistuotų – o ir išsilaikyti ant tokio daikčiuko kartais būdavo praktiškai neįmanoma.
(0) 2015-12-28 15
Bendrovė „ARCA Space Corporation“ pristatė įrenginį, kurį galima vadinti skraidančia riedlente, nors ji savo galimybėmis ir neprilygsta matytai filme „Atgal į ateitį“.
(0) 2015-08-11 29
Japonų bendrovė pristatė miniatiūrinę, nešiojamojo kompiuterio dydžio transporto priemonę. Ši iš pirmo žvilgsnio trapi lenta iš aliuminio ne tik išlaiko ja besinaudojančiojo svorį, bet ir kartu su juo pasiekia iki 10 km per valandą greitį.
(3) 2015-06-25 14
Akys jūsų neapgauna. Čia – tikrai veikiantis "Lexus" skraidlentės prototipas. "Atgal į ateitį" tikrovė – jau ne už kalnų. "Slide" – japoniška riedlentė be ratų, kurią su visu riedlentininku ore išlaiko elektromagnetai ir skystas azotas.
(2) 2014-10-23 22
Nuo pat to laiko, kai pasirodė filmo „Atgal į ateitį“ antra dalis, visi riedlentininkai kartkartėmis pasvajoja apie levituojančią lentą, kuri be jokių ratukų ir sąlyčio su paviršiumi galėtų skrieti virš kelio, virš krūmų ir virš vandens.
(1) 2013-12-03 1
Egzistuoja daugybė technologijų, kurias mes matėme apie ateitį pasakojančiuose fantastiniuose filmuose ir kurių mes vis dar nesugebėjome sukurti šių dienų pasaulyje. Viena iš jų – skraidanti riedlentė iš kino filmo „Atgal į ateitį 2“. Tačiau dabar galų gale vienam entuziastui pavyko padaryti tokią skraidančią lentą.
(9) 2012-08-24 2
Ko gero, ne veltui prieš keletą mėnesių pasirodžiusi elektrinė riedlentė „Gnarboards Trail Rider“ buvo pakrikštyta „Ferrari po jūsų kojomis“. Iš tiesų, šio aparato galios ir svorio santykis – pavydėtinas ir raudonuoti iš gėdos priverstų ne vieną sportinio stiliaus automobilį. Kad ir, pavyzdžiui, „C5 Corvette”.
(8) 2012-03-09 0
Naujoji Zelandija, ekstremalų kraštas… Tiesa, šįkart maorių kulinarijos ypatumus palikime ramybėje. Šis atokus planetos kampelis sportui neabejingųjų pasauliui ką tik padovanojo naują ekstremalaus inventoriaus egzempliorių – dinamišką pusiausvyros treniruoklį „Gyroboard“.
(1) 2012-02-29 0
Kompanijos „Chaotic Moon Labs“ inžinieriai sukūrė riedlentę „Board of Imagination“, kurią galima valdyti mintimis - smegenų impulsus fiksuoja specialus neurošalmas, iš kurio informacija perduodama valdymo įrangai.
(0) 2012-02-27 0
Elektrinės riedlentės – toli gražu ne naujausias išradimas. Tradicinis tokių transporto priemonių atributas – rankose laikomas valdymo pultelis. Tačiau Kalifornijoje įsikūrusi bendrovė „Zboard“ elektroninę riedlentę patobulino taip, kad dabar elektrines riedlentes galima valdyti klasikiniu būdu – kojomis bei paskirstant kūno svorį.
(4) 2012-01-21 0
Ar galima automatizuoti paprastą riedlentę? Pasirodo, tikrai taip. Žinoma, ne iki tokio lygio, kaip kad buvo pavaizduota fantastiniame filme „Atgal į ateitį“, kur riedlentėms nebereikėjo net ir ratukų – jos puikiai skrido virš žemės paviršiaus. Tačiau judėti su riedlente ir ją valdyti vien rankų judesiais ar balsu yra visiškai įmanoma ir šiandien.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos