Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Robotai siurbliai
 
 

Robotai siurbliai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2021-02-22 0
„Roidmi“ yra gerai žinoma „Xiaomi“ ekosistemos kompanija ir daugiausiai dėl savo aukščiausios klasės belaidžių dulkių siurblių. Tačiau kompanija žengia žingsnį į priekį ir pristatė pirmąjį savo robotą dulkių siurblį. Ir ne šiaip kokį robotą, bet pasižyminti naujausiais techniniais sprendimais ir puikia kaina.
(1) 2021-02-06 14
„Xiaomi Mi Robot Vacuum“ - legendinis robotas dulkių siurblys. Nors kompanija rinkai pristatė ne vieną ir ne du naujus modelius, bet „Xiaomi Mi Robot Vacuum“ dar ir dabar nepraranda savo populiarumo. Tūkstančiai apžvalgų, šimtai tūkstančių pirkėjų atsiliepimų ir totalus dominavimas rinkoje.
(0) 2020-12-10 6
„ABIR X6“ ir „Neatsvor X600“ - patys perkamiausi robotai dulkių siurbliai Aliexpress. Šiais 2020-aisiais šiems dviems modeliams niekas neprilygsta. Kuo jie taip patinka pirkėjams, ką jie sugeba ir kodėl dabar geriausia proga juos įsigyti? Apie viską šiame straipsnyje.
(0) 2020-11-19 2
„ABIR X6“ robotas dulkių siurblys yra tikras šių metų atradimas. Sakydami masiškai perkamas - nejuokaujame. Per savaitę jų nupirko 1000 vienetų. Muša visus rekordus. Tačiau į Aliexpress įžengė tikras Amazon hitas „Kyvol Cybovac E31“ ir dabar parduodamas už juokingai žemą kainą. Kuo panašūs ir kuo skiriasi šie itin populiarūs modeliai? Išsiaiškinkime.
(0) 2020-11-15 2
Šie du robotai dulkių siurbliai yra įspūdingai populiarūs daugeliui puikiai žinomoje Amazon.com parduotuvėje. Tūkstančiai pirkimų, patys aukščiausi pirkėjų įvertinimai ir galybė šiuos įrenginius giriančių apžvalgų. O dabar kompanijos siurbliai atkeliavo ir į Aliexpress. Kainos tiesiog nepadoriai žemos ir siurbliai siunčiami tiesiai iš Lenkijos sandėlių. Tiesiog puiki proga įsigyti vieną iš šių siurblių. O kurį rinktis? Tuojau ir išsiaiškinsime.
(1) 2020-11-11 3
Jau įpratome, kad jei reikia kokybiško ir pigaus roboto dulkių siurblio - iškart žiūrime į „Xiaomi“ pasiūlymus. Tačiau į rinką, lyg žaibas, įsiveržė iki šiol mažai girdėtas „ABIR X6“ ir rimtai kėsinasi persivilioti pirkėjus. Akyse augantys pardavimų skaičiai ir aukščiausi pirkėjų įvertinimai leidžia drąsiai teigti - turime naują galimybių/kokybės/kainos čempioną.
(0) 2020-11-05 3
Gana ilgą laiką robotai dulkių siurbliai buvo brangus malonumas, tačiau „Xiaomi“ greitai įrodė, kad taip būti neprivalo. Ir dabar šios kompanijos įrenginiai yra vieni populiariausių pasaulyje ir pilna apžvalgininkų, giriančių šios kompanijos robotus dulkių siurblius. Bet tikriausiai ir didžiausi „Xiaomi“ fanai nustebs sužinoję, kiek kainuoja „Xiaomi Mijia G1“.
(2) 2020-09-19 6
Nors „ABIR X6“ robotas dulkių siurblys ir nėra toks populiarus kaip „Xiaomi“ įrenginiai, tačiau „ABIR X6“ taip pat pasižymi puikiais techniniais sprendimais ir labai gera kaina. O ir šiuos siurblius įsigiję pirkėjai bei apžvalgininkai itin juos giria ir tvirtina, kad „ABIR X6 geriausias iš 10-ies pigių kiniškų modelių, kuriuos esu išbandęs“.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos