Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Robotai statybininkai
 
 

Robotai statybininkai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(6) 2014-03-31 0
Net pusę darbo vietų tokiose išsivysčiusiose šalyse kaip JAV, netolimoje ateityje užims robotai ir kompiuterizuotos automatinės sistemos, atskleidė Oksfordo universiteto (D. Britanija) mokslininkų atliktas tyrimas, praneša „RedOrbit“.
(2) 2014-07-01 13
Katalonijos pažangios architektūros instituto mokslininkai pristatė nedidelių robotų sistemą „Minibuilders“, galinčią pastatyti bet kokios formos statinį be jokio žmogaus įsikišimo. Kaip rašo „Wired“, ši technologija gali netrukus neatpažįstamai pakeisti statybų industriją.
(1) 2014-05-26 8
Šveicarijos mokslininkai užsibrėžė sau tikslą sukurti išmaniuosius baldus, kurie galėtų judėti po visus namus ir prireikus keisti savo formą. Tikimasi, kad robotiniai moduliai – „rumbotai“ (ang. roombots) bus pajėgūs suformuoti bendrą struktūrą bei savarankiškai modifikuotis į įvairiausius pavidalus.
(0) 2014-02-15 0
3D spausdintuvu pagamintas bato dydžio Volkswagen „vabalo“ formos robotai jau sukasi Harvardo laboratorijos stende it tikri vabzdžiai. Jų ratai — kabliai, idealiai tinka laipiojimui bei sukibimui su iškiliu paviršiumi, o taip pat stūmimuisi lygioje vietoje. Robotai specialiu kaušu užsikelia polisterolio bloką ant savo nugaros ir tada vikriai laviruoja tarp jau pastatytų aukštų, ieškodami į kurią vietą, patalpinti naująją detalę. Įspūdingiausia yra tai, kad tai daroma be žmogaus kontrolės.
(0) 2014-08-06 35
Šis žmogus gali pakelti 32 kilogramus sveriantį metalo gabalą tarsi maišelį su pirkiniais. Bet ne todėl, kad jis būtų sunkiasvoris galiūnas ar Geležinis žmogus. Jis tiesiog dėvi robotizuotą kostiumą, suteikiantį jam milžiniškos jėgos.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos