Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Robotai žemės ūkyje
 
 

Robotai žemės ūkyje

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2019-06-26 4
Nors ūkininkai dažnai teigia, kad nėra geresnės apsaugos nuo piktžolių ir kenkėjų nei darbščių ravėtojų rankos, inžinieriai sukūrė unikalų robotą, kuris atlieka ančių darbą. Daugybę metų antys padėdavo ryžių augintojams, nes ryžių laukuose suėsdavo žoles ir ryžiais mintančius vabalus. Šiandien antis iš darbo atleisti gali automobilių gigantės sukurtas robotas.
(1) 2018-12-27 -5
Ne paslaptis – dalį laikinosios migracijos Europoje lemia sezoniniai darbai.
(0) 2018-04-05 -3
Paskutinieji 8 mėnesiai ūkyje netoli Kisarazu miesto Japonijoje tapo siaubingo roboto vilko namais. Bet nesijaudinkite, jis nebuvo sukurtas tam, kad terorizuotų vietinius gyventojus, nors atrodo, kad būtent tai ir daro.
(0) 2017-03-30 -3
Clearpath Robotics, pirmaujantis mobiliųjų robotizuotų platformų, skirtų tyrimams ir gamybai, tiekėjas kartu su ARGO XTR sukūrė visureigį-robotą Warthog. Šio roboto dėka tyrėjai galės gerokai greičiau atlikti darbus ne tik ant žemės, bet ir vandenyje.
(1) 2015-11-23 26
Neseniai įsteigta bendrovė „Deepfield Robotics“ sukūrė žemės ūkio robotą, kuris sugeba piktžoles atskirti nuo auginamos kultūros. Ir tuomet piktžoles sunaikina, rašo fwi.co.uk.
(1) 2015-02-13 36
Vaizdo klipe, kuris vadinasi „Humans Need Not Apply“ („Žmonėms nesikreipti“) įtikinamai dėstoma, kaip visai netrukus pusė dabartinės darbo jėgos taps nereikalinga. Daugelyje sričių jau netolimoje ateityje darbas bus tiesiog automatizuotas. Vien dėl savavaldžių automobilių pasaulyje išnyks apie 70 milijonų darbų.
(0) 2015-02-06 24
Nuo pasėlius prižiūrinčių dronų iki robotų nuimančių derlių – mus maitinančią pramonę vis greičiau ir greičiau perima autonominės mašinos. Portalas Gizmodo.com nusprendė peržvelgti ūkinės robotikos tendencijas ir pristato 13 pačių inovatyviausių ir įdomiausių šios srities robotų.
(0) 2014-12-15 7
Prieš dešimt metų Henris Evansas patyrė insultą ir dėl to jo judrumas apribotas. Po nelaimės jis pradėjo dirbti kartu su Charliu Kempu, Džordžijos profesoriumi , siekiant sukurti robotą, kuris padėtų jam atlikti kasdienes veiklas, pavyzdžiui, nusiskusti, apklotų jį, kai jam šalta ar tiesiog pakasytų niežtinčią vietą. Panašu, jog greitai tai gali tapti realybe, nors šiuolaikiniai robotai paprastai nedirba tiesiogiai su žmonėmis.
(12) 2013-07-13 0
Šis įrenginys labiau panašus į kamuoliuką, kuriame galima patalpinti žiurkėną, kad šis bėgiotų po kambarį, tačiau kartu negalėtų nieko sugraužti. Vis tik su graužikais tai neturi nieko bendra: tai yra robotas Rosphere, kuris greitu metu imsis prižiūrėti daržuose esančius augalus.
(26) 2013-01-20 7
Kai kitą kartą stovėsite prekybos centre eilėje prie kasos, pamąstykite apie ūkininkus, padėjusius pripildyti jūsų prekių krepšį. Jiems dabar gyvenimas nelengvas ir galite būti tikri, tai
(0) 2012-12-19 15
Mažyčiai robotai gali susitelkti ir veikti išvien. Mokslininkai teigia, kad jie galėtų kolonizuoti kitas planetas ir ten auginti žmonėms reikalingus augalus. Kai kurios tyrėjų komandos jau dabar kuria robotus, skirtus mūsų sodams ir daržams prižiūrėti.
(1) 2012-10-24 0
Vienas prancūzų inžinierius siūlo vynuogių augintojams pasilengvinti gyvenimą ir įsigyti robotą, renkantį vynuoges ir nukarpantį vynuogių krūmus. „Wall-Ye“ robotas gali važinėti po vynuogių laukus, tikrinti dirvą, o nurinkus vasaros derlių, nugenėti vynmedžių šakas.
(9) 2009-09-05 0
Mažasis princas – tai nedidelis robotas, kurio paskirtis – rūpintis vienu augalu.
(4) 2009-03-21 0
Ankstyvą 2008 metų rudenį prie dirbtine žole padengtos platformos pradėjo būriuotis studentai. Dirbtinės velėna buvo papuošta keraminiuose vazonuose susodintais pomidorais. Nors šis nedidelis augalų daržas su kaitinimo lempomis atrodė nederantis prie aplinkos, jis turėjo vieną paslaptį: vietoj žmonių daržininkyste čia užsiimdavo robotai.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos