Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Robotai
 
 

Robotai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(12) 2008-12-18 0
Japonijos kompanija Vstone 2009 metų sausio mėnesį pradės pardavinėti naują žmogiško pavidalo robotą Robovie-X PRO. Įvairiuose analitiniuose straipsniuose jis vadinamas naujos kartos robotu, daugelyje vietų aplenkiančiu savo „gentainius“, tačiau naujasis modelis ypač išsiskiria savo jėga: jis sugeba ant nugaros panešti analogiško tipo robotą.
(8) 2008-12-14 0
Ekologinėms temoms tampant dominuojančiomis žiniasklaidoje, technikos entuziastai sukūrė štai tokį groteskišką įrenginį - ugnimi alsuojantį milžinišką šunį-robotą.
(3) 2008-12-13 0
Nors robotai kol kas dar nesiveržia į Brodvėjų, pirmieji vaidybos bandymai jau prasideda. Elektromechaniniai sutvėrimai pakeis gyvus aktorius Taivane sukurtoje miuziklo "Operos fantomas" versijoje.
(24) 2008-12-12 0
Kanadoje gyvenantis robototechnikos entuziastas Le Trungas pristatė naujausią savo sukurto roboto – moters, pavadintos Aiko, versiją, pranešė „Techradar.com“.
(3) 2008-12-08 0
Jau daugelį metų mokslininkai kuria vis naujus būdus, kaip autonominiai robotai galėtų judėti kitų planetų paviršiumi, nuo ratais riedančių marsaeigių iki sudėtingų žingsniuojančių mašinų, o studentas Rhodri Armour iš Bath universiteto (Anglija) pasiūlė dar vieną judėjimo būdą – riedantį ir šokinėjantį robotą.
(8) 2008-12-07 0
Praėjusią vasarą Hagenberge (Austrija) įvyko trečiasis šešiakojų robotų čempionatas "Austrian Hexapod Championships 2008". Įvairiausi šešiakojai elektronikos šedevrai varžėsi įvairiausiose kategorijose - video parodyti geriausi šokių rungties momentai.
(5) 2008-12-06 0
Pirmieji automatiniai robotai-valytojai, tokie kaip įžymusis "Roomba", gyvuoja jau kurį laiką. Tačiau neseniai dvi stambios Japonijos kompanijos "Fuji Heavy Industries" ir "Sumitomo" pristatė tai, kas gali būti laikoma valymo rinkos automatų ateitimi - robotą, kuris ne tik valo nešvarias ofisų grindis, bet ir pats keliauja per pastato aukštus naudodamasis liftais.
(12) 2008-12-02 0
Pentagonas kuria kovinius robotus, kuriuos valdančioje programinėje įrangoje bus įdiegtas visiškas suderinamumas su Ženevos konvencijomis. Tokie kareiviai – robotai nekreips dėmesio į mūšio lauke pastebėtus medikus, nešaudys į pasiduodančius priešo karius ir nevykdys karo nusikaltimų, kuriais neretai būna kaltinami kariaujantys žmonės.
(0) 2008-11-29 0
Į žmogų panašus kompanijos Mitsubishi Heavy sukurtas robotas Wakamaru savo vardą įrašė į istoriją kaip pirmasis robotas, sėkmingai suvaidinęs teatro spektaklyje ir sukėlęs nemažai diskusijų apie ateities robotų galimybes ne tik gamyklose ar kitose buitinėse sferose, bet ir mene.
(7) 2008-11-24 0
Waseda universiteto specialistai ir toliau atkakliai tobulina roboto – muzikanto idėją. Dabartinis modelis įgavo ne tik „tipinę“ roboto išvaizdą, tačiau patobulėjo ir jo muzikiniai sugebėjimai.
(0) 2008-11-16 0
Japonijos kompanija NEC pristatė naują savo gaminį – apmokėjimus priimantį robotą – androidą. Naudos iš jo panašiai kaip iš eilinio mokėjimo aparato, tačiau pati išvaizda ir kai kurios papildomos funkcijos neabejotinai patrauks turistų dėmesį.
(22) 2008-11-14 0
Žmonių fantazija laki, ir ši fantazija išsipildė vieno internauto darbuose. Žmogus sukūręs šešiakojį vaikščiojantį bei frezavimo staklių darbą atliekantį robotą teigia savo darbus pradėjęs tiesiog dėl malonumo.
(4) 2008-11-03 0
Robotas žvalgas Recon Scout, iš išvaizdos primenantis paprasčiausią hantelį, iškeliavo į kalėjimą neapibrėžtam terminui. Reikalas tame, jog gaminiu susidomėjo Kalifornijos įkalinimo ir reabilitacijos įstaigų departamentas (CDCR) ir paėmė pirmuosius 10 gaminių testavimui.
(1) 2008-10-23 7
Nauja viltis širdies susirgimus turintiems žmonėms - sukurtas naujas automatizuotas įrenginys, leidžiantis chirurgams šalinti mitralinio vožtuvo susiaurėjimą net ir nesustabdžius plakančios širdies darbo.
(7) 2008-10-20 0
Korėjos kompanijos "Yujin Robot" inžinieriai šalyje vykusios robotų technikai skirtos parodos "Robot World 2008" metu pristatė savo sukurtą robotą - kavos padavėją pavadinimu "Cafero". Kol kas neaišku, dėl ko pasirinkta kava - iš nuotraukų sprendžiant galima manyti, jog jis laisvai susidorotų ir su kitomis analogiškomis užduotimis - sultimis, alumi arba pyragaičiais.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos