Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Robotai
 
 

Robotai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(5) 2013-12-17 0
JAV kompanija „Google“ įsigijo inžinerinę kompaniją, išgarsėjusią greičiausiai pasaulyje kojomis judančiu koviniu robotu „Cheetah“. Apie tai informuoja BBC.
(0) 2013-12-15 1
Rodės, robotai, panašūs į Boston Dynamics sukurtą BigDog, pasirodė visai neseniai, tačiau tai nėra visiškai taip. Robotų kūrėjai iš viso pasaulio jau seniai kuria ne ką mažiau nuostabias mašinas, ir būtent jos tampa šių dienų žmogaus išmaniaisiais pagalbininkais.
(0) 2013-12-13 0
Tikėtina, kad jūs dar nežinojote, jog kompanija Google įsigijo iš karto keletą firmų, užsiimančių robotų ir jiems skirtų komponentų gamyba. Ar paieškos gigantas ketina rimtai imtis „protingų“ mašinų gamybos?
(0) 2013-12-12 0
Šią savaitę NASA pristatytas robotas „Valkyrie“ yra apytikriai dviejų metrų aukščio ir veria 140 kilogramų, kuris dalyvaus robotikos konkurse DARPA. Beje, „Valkyrie“ – robotas – moteris, jos vardas parinktas pagal skandinavų mitologijos deivės pavadinimą, praneša cnet.com
(8) 2013-12-09 1
Tragiški įvykiai Amerikos mokyklose, kai šaunamuosius ginklus į jas atsinešę asmenys atidengdavo ugnį į moksleivius ir mokytojus, paskatino bendrovę „Knightscope“ prisidėti prie galimų sprendimų siekiant užtikrinti jų saugumą paieškos.
(26) 2013-12-03 1
Lietuvos pramonės įmonėse vis labiau auga sudėtingos technikos poreikis – investuojama į specifiniams poreikiams pritaikytus robotus ir kompiuterinio valdymo stakles. Kita vertus, pagal kompiuteriu valdomų staklių ir robotų naudojimą pramonėje smarkiai atsiliekame nuo Vakarų Europos šalių.
(9) 2013-11-29 0
Pentagono Priešakinių gynybos tyrimų agentūros (DARPA) užsakymu roboto „Atlas“ prototipą kurianti JAV bendrovė „Boston Dynamics“ tikrai neapsidžiaugė šį mėnesį atlikto vieno jo bandymo rezultatais.
(0) 2013-11-18 0
Robotas – asistentas Robonaut, kuris buvo sukurtas NASA specialistų bei astronautų, kad šie gautų pagalbininką jų nelengvame darbe, nuo šiol turės naujas galimybes. Anksčiau robotas – humanoidas turėjo pažangias rankas, kuriomis galėjo atlikti sudėtingas operacijas.
(21) 2013-11-14 1
Panašu, kad nuobodus namų valymo darbas iš proto veda ne tik namų šeimininkes, bet ir robotus – Austrijoje toks, atrodytų, nepailstantis pagalbininkas pradėjo maištauti ir nusprendė iškeliauti iš šio pasaulio.
(0) 2013-11-11 0
NASA Reaktyvinio judėjimo laboratorijos inžinieriai pademonstravo robotą, kuris galės judėti stačiomis uolų sienomis ir kalnų nuolydžiais, tam naudodamas šimtus trumpų kabliukų, kuriais bus užsikabinama už nelygumų.
(0) 2013-11-03 2
34 centimetrų skersmens rutulio formos skraidantis robotas, pavadintas „Gimball“, atsitrenkdamas ir atšokdamas nuo kliūčių, gali judėti sudėtingoje ir nuolat besikeičiančioje aplinkoje visai be jokių jutiklių. Jis apsaugotas elastingo karkaso, sugeriančio smūgius ir padedančio rikošetuoti nuo kliūčių, o skrydžio kryptį išlaiko giroskopinė stabilizavimo sistema.
(10) 2013-11-02 0
JAV mokslininkai sukūrė robotą, kuris be žmogaus įsikišimo pripildys automobilio baką degalų. Technologiją, pristatytą „Petroleum Equipment” suvažiavime, sukūrė kompanijos „Husky” ir „Fuelmatics”.
(0) 2013-10-25 0
Dar šių metų liepos mėnesį Youtube buvo pasirodęs vaizdo klipas, kurį sukūrė japonų entuziastai. Buvo pademonstruota mašina, kuri galėjo atlikti šuolį atgal su keturgubu apsisukimu ore.
(0) 2013-10-08 0
Amerikiečių kompanija Boston Dynamics, kuri užsiima dvikojų ir keturkojų robotų, skirtų JAV kariuomenei, kūrimu, savo laiku demonstravo, kaip mašina WildCat laksto po laboratoriją.
(17) 2013-09-27 0
Robotikos mokslas tyliai žengia į priekį, daugeliui mūsų to net neįtariant. Robotizuoti įrenginiai ir sistemos jau pakeitė didžiąją dalį žmonių gamyklose – dabar tam, kam anksčiau atlikti reikėjo 100 žmonių, tereikia penkių arba dešimties, nes daug procesų vyksta automatizuotų sistemų ir technologijų pagalba. Pasak Kauno technologijos universiteto profesoriaus Rimvydo Simučio, daugybė atliktų tyrimų rodo, kad išmanieji įrengimai ir pažangios automatinio valdymo sistemos per 5-10 metų galėtų pakeisti ir apie 50 proc. žmonių dirbančiųjų aptarnavimo bei apie 20-30 proc. - administravimo sferoje.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos