Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Rombinės rajožuvės
 
 

Rombinės rajožuvės

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2020-02-08 15
Internautai kelia šurmulį dėl keistai atrodančio gyvūno, žvejų sugauto Konio salos pakrantėje Niujorke (JAV). Tačiau kad ir kaip keistai jis atrodytų, iš tiesų jis nėra toks jau neįprastas, sako specialistai.
(0) 2019-01-28 16
Kiekviena šeima turi savo genijų. Žuvų šeimoje šį titulą galima būtų skirti rajoms.
(7) 2019-01-18 30
Indonezija neseniai tapo didžiausiu rajų rezervatu pasaulyje. Taip nutiko po to, kai vietinė valdžia buvo įtikinta, kad gyvos rajos yra vertos daugiau nei negyvos. Mat Indonezijoje rajos itin traukia turistus, todėl ekonominė nauda šaliai yra daugiau nei akivaizdi.
(0) 2018-02-09 9
Į vaiduoklius panašios gelminės rajos peri savo kiaušinėlius hidroterminių versmių sušildytuose vandenyse vandenyno dugne, ketvirtadienį paskelbė mokslininkai.
(0) 2015-03-24 10
Kovo 6 dieną nufilmuotoje medžiagoje laukinės gamtos laidai „Ocean Mysteries“ matoma, kaip mokslininkai apžiūrinėja didžiulę gėlųjų vandenų dygliauodegę rają Himantura polylepis. Skelbiama, kad ši raja buvo aptikta Mekongo upėje Tailande. Šios rajos ilgis siekia daugiau 4 metrus, ji 2,4 metrų pločio, o sveria daugiau nei 360 kilogramų.
(1) 2013-02-28 0
Vakar į Gazos miesto pakrantę Viduržemio jūra išplovė šimtus negyvų pelėdinių rajų šeimos žuvų. Didžiulės mobulių pošeimio rajos, kurių kūnais nuklota Gazod pakrantė, išauga iki 5 metrų dydžio, o sveria beveik 80 kg. Vietos turguose kilogramas šios žuvies kainuoja tik keletą litų.
(5) 2009-11-15 2
Atliekant povandeninius filmavimus šalia Mozambiko krantų kompanijos BBC komandai pavyko užfiksuoti mažaakę rają (lot. Dasyatis microps) - šie gyvūnai yra didžiausi iš visų 70 rajų rūšių ir užauga iki daugiau kaip 2m pločio. Retas gyvūnas buvo atrastas 1908 ir iki šiol gyvas buvo pastebėtas tik vieną kartą - taip pat prie Mozambiko krantų, netoli Tofo miesto.
(6) 2007-08-31 4
Šie dideli vandenų gyvūnai dar dažnai vadinami jūrų velniais. Tie, kuriems bent kartą pavyko stebėti milžinišką rają, plevenančią lyg paslaptingą paukštę vandenyno gelmėse, tikina, kad pamiršti šio reginio neįmanoma. Grakštūs, užburiantys pelekų judesiai panašūs į sparnų mostus. Neveltui kai kurios rajos nemoksliškai vadinamos "vandenų ereliais", "plaštakėmis". Tačiau šios jūrų „plaštakės“ gali net labai skaudžiai nubausti neatsargius žioplinėtoju...

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos