Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Romos imperija
 
 

Romos imperija

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(13) 2014-01-20 6
<p style="font-style:italic">536 me­tais Sau­lė ap­si­blau­sė ir pa­sau­lį pur­tė ba­das, ma­ras ir im­pe­ri­jų griū­tys. Nau­ji duo­me­nys ro­do dvi­gu­bą apo­ka­lip­sę
(0) 2014-10-30 38
Senovės Romos imperijos gladiatorių kaulų sudėtį tyrinėję Vienos medicinos universiteto (Austrija) ir Berno universiteto Teismo medicinos instituto (Šveicarija) mokslininkai priėjo išvadą, kad Senovės Romos imperijoje gladiatoriai organizmui jėgas grąžindavo vartodami energinius gėrimus iš pelenų ir acto.
(0) 2014-03-11 0
1877 m. viename iš Mičigane esančiu ūkių įvyko tragedija. Ūkininko močiutė iškepė vaisių pyragą, tačiau vos tik tai padariusi, netikėtai pasimirė. Minėtas pyragas atsidūrė ant šermenų stalo, tačiau nei vienas svečias neišdrįso jo paragauti. Ši istorija taip ir būtų likusi tik tarp šios šeimos narių, jei šis pyragas nebūtų tapęs keista šeimos relikvija. Patalpintas po stikliniu gaubtu ir sandariai atskirtas nuo aplinkos jis saugomas jau 130 metų. Gaubtas buvo nuimtas šimtmečio proga ir, kaip teigė tai dariusieji, jie pajuto romo - vaisinių pyragų ingridiento - kvapą. Tiesa, dabar pyragas jau nekvepia ir yra visiškai suakmenėjęs.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos