Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Rošė riba
 
 

Rošė riba

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2018-10-18 44
Dauguma Saulės sistemos planetų turi palydovų – be jų yra tik Merkurijus ir Venera. Palydovų turi ir didžioji dalis nykštukinių planetų.
(2) 2015-07-21 10
Kaip sakė „Simpsonų“ herojus Degėla, „nuo pat egzistencijos pradžios žmonija siekė sunaikinti Saulę“. Saule, tavo dienos suskaičiuotos. Tačiau praktiški stebėtojai žino, kad kur kas naudingiau būtų sunaikinti Mėnulį arba bent jau jį išdarkyti. Niekas taip negadina gražaus nakties dangaus, kaip šis „šlykštus, raupsuotas objektas“, rašo Phys.org. Ko reikėtų, norint šį astronomijos stebėtojų priešą sunaikinti visiems laikams?
(0) 2014-11-25 58
"Visi Saulės sistemos pasauliai, išskyrus Europą, yra jūsų! Nemėginkite leistis Europoje“, – vienoje iš savo knygų rašė seras Arthuras C. Clarke. Vis dėlto su tuo galima nesutikti. Europa – labai perspektyvus pasaulis, kuriame po ledu tyvuliuoja didžiulis vandenynas. Galbūt jame kas nors gyvena. O štai vieta, kurios, anot universetoday.com redaktoriaus, astronomo Fraserio Caino, reikėtų prisibijoti, yra… Fobas. Nedidukas Marso palydovas. Kodėl Fobo reikėtų vengti?
(0) 2013-10-16 0
Mėnulis nuo Žemės nutolęs vidutiniškai 384 tūkst. km. O kas būtų, jei gamtinis Žemės palydovas aplink mūsų planetą skrietų tik 420 km atstumu – t.y., nutolęs tiek, kiek Tarptautinė kosminė stotis (TKS)?

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos