Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Rudoji lapė
 
 

Rudoji lapė

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2018-08-11 21
Mokslininkams pavyko išskirti specifinius rudųjų lapių genus, kurie sprendžia šių gyvūnų nuolankumą ar agresyvumą. Šis tyrimas potencialiai gali padėti suprasti, kaip genai lemia socialinį elgesį ne tik pas lapes, bet ir pas žmones, rašoma svetainėje „ZME Science“.
(0) 2017-05-05 7
Vyras nufilmavo, kaip vieną vakarą į jo namus atklydo lapė. Iš pradžių vyras manė, kad lapė tiesiog ieško maisto, bet vėliau suprato, kad lapė tikriausiai yra užkrėsta pasiutlige nes ji elgėsi itin keistai. Žmogus nufilmavo, kaip pasiutusi lapė bandė veržtis į jo namus. Internete patalpinus siužetą žmonės praminė šią vargšę lapę „lape zombe“.
(2) 2016-01-13 -21
Antradienį Labanoro regioninio parko direkcija savo „Facebook“ paskyroje pasidalijo trumpu vaizdo įrašu, kuriame matyti, kaip prie rezervato stovinti užtvara, draudžianti į jį eiti žmonėms, sujaukė laputaitės planus.
(5) 2013-06-29 3
Rusijoje nufilmuotas vaizdelis, kaip lapė, neįtikėtinu būdu galvą įkišusi į stiklainį, išbėga į šalikelę prašyti žmonių pagalbos. Ir jos sulaukia.
(6) 2011-04-15 0
Rusijos arktinėms lapėms pavojų kelia auganti jų giminaičių – rudųjų lapių – populiacija, teigia mokslininkai. Pirmąkart Rusijos tolimojoje šiaurėje rudoji lapė buvo pastebėta besibraunanti į arktinės lapės olą, kur ji augina jauniklius. Arktinė lapė paliko savo olą įsibrovėlei, kartu palikdama savo mažylius rūpintis savimi pačius, praneša BBC.
(0) 2009-06-14 0
Mažo Vakarų Vokietijos miestelio Foehreno gyventojai išsiaiškino, jog paslaptingas vagis, nugvelbęs daugiau kaip 100 batų, buvo lapė.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos