Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Rusija
 
 

Rusija

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2012-12-07 7
Buvusioje Sovietų Sąjungoje žmogui ir aplinkai kenksmingi žemės ūkyje naudoti chemikalai nebuvo nei užkasti, nei tinkamai sukaupti. Valymo procesai prasidėjo tik visai neseniai, rašo guardian.co.uk.
(50) 2012-11-07 1
Siaubingos, tikromis katastrofomis virsti galėjusios, tačiau laimingai pasibaigusios avarijos. Situacijos tokios, kokių nepamatysi nė šiurpiausiuose kaskadininkų triukuose. Tokių Rusijos keliuose pastaruoju metu – ne viena ir ne dvi. Maža to, visos dramos – nufilmuotos lyg ant delno.
(7) 2012-10-17 1
Rusijoje, Pietų Urale, neseniai atrastas mįslingas geoglifas yra tūkstančius metų senesnis už garsiuosius piešinius Naskos (Peru) lygumoje, teigia mokslininkai. Prieš kelerius metus Pietų Uralo regiono palydovinėse nuotraukose buvo atrastas elnią, briedį ar kažkokį kitą gyvūną vaizduojantis geoglifas – milžiniškas antžeminis piešinys, suformuotas iš akmenų. Ši struktūra, kurios tolimiausi taškai yra maždaug 250 metrų atstumu vienas nuo kito, yra netoli Zjuratkul...
(4) 2012-10-16 0
Antro pagal dydį Rusijos miesto – Sankt Peterburgo – įstatymų leidėjai žada uždrausti bet kokį naktinį triukšmą – nuo baldų stumdymo iki garsaus sekso ar „kačių trepsenimo“.
(11) 2012-10-15 0
Vieno Rusijos miestelio gyventojams taip įkyrėjo politikų savivalė ir nesąžiningumas, kad jie nutarė griebtis dar neregėto protesto. Į pietus nuo Maskvos esantis Šebancevas pasiskelbė atsiskiriantis nuo Rusijos ir sieksiąs tapti Europos Sąjungos dalimi.
(0) 2012-10-10 11
Jei bent jau svajonėse dairotės kokio sklypo svajonių namui ežero pakrantėje, tokį nesunkiai ir tikriausiai labai pigiai būtų galima gauti Rusijoje, pietinėje Uralo kalnų dalyje. Kalbame apie vaizdingąjį Karačiajaus ežerą. Pinigų liktų ir naujiems baldams. Bet. Dar 1990 m. tiesiog šiaip vaikštinėjant palei tą ežerą per vieną valandą kūnas būtų gavęs 600 rentgenų radiacijos dozę. O tokia dozė yra mirtina.
(3) 2012-10-05 0
Lobių ieško ne tik Marko Tveno romanų herojai, bet ir tikrovėje gyvenantys vaikai. Tačiau 11-metis berniukas nusprendęs pakasinėti greta namų esančias apylinkes Taimyro provincijoje (Šiaurės Rusija), netoli Sopkargos poliarinės stoties, užtiko ne kokį nors banalų lobį, o šį tą įspūdingesnio ir archajiškesnio – puikiai išsilaikiusią suaugusio mamuto mumiją.
(10) 2012-09-19 4
Rusija neseniai išslaptino informaciją, iki pamatų sukrėsiančią brangakmenių rinką. Pagaliau paskelbta apie naują didžiulį deimantų lauką, kuriame yra „trilijonai karatų“ – pakankamai, kad pasaulinių rinkų paklausa būtų patenkinta artimiausius 3 tūkst. metų.
(3) 2012-07-26 0
Rusijos Sverdlovsko srityje rasti žmogaus embrionai galėjo būti naudojami moksliniams tyrinėjimams, remdamasi regioninio Vidaus reikalų ministerijos padalinio spaudos sekretoriaus Valerijaus Gorelycho informacija, skelbia naujienų agentūra RIA „Novosti“.
(14) 2012-07-12 0
Pavojų kupinuose Rusijos keliuose kasdien įvyksta kas nors daugiau ar mažiau dramatiško. Tai vilkikai virsta buldozeriais, tai žiedinėje sankryžoje ant šono virsta šiukšliavežės, tai į šoną baksteli ir ant stogo paguldo nežinia iš kur išlindusi „Lada“. Dar Rusijos keliuose buvę milicininkai (dabar - policininkai) įžūliai gėdinami, „pirmukai“ traukos lenktynėse „Porsche“ „užtraukia“, o mašiną paliekantys vairuotojai rankinio stabdžio pakalnėje – ...
(0) 2012-06-29 0
Yra Lietuvoje Varėnos rajonas, kurį kartais pavadiname savo šalčio poliumi, nors jis – ne Lietuvos šiaurėje, o pietuose. Tačiau temperatūra toje vietovėje toli gražu nepasiekia tų reikšmių, iki kurių nukrenta šalčiausių Žemės vietų temperatūra.
(0) 2012-06-20 0
Jeigu yra ko pasimokyti iš XXI a., tai veikiausiai būtų suvokimas, kad viskas Žemėje susiję. Ir nesvarbu ar žiūrėtume į globalią ekonominę sistemą, ar į klimato kaitą. Naujas tyrimas atskleidė, kad Arkties regionas itin sparčiai reaguoja į klimato kaitą: vietoj tundroms įprastų krūmokšnių, ten ima augti platūs miškai, rašo ecocentric.blogs.time.com.
(12) 2012-05-18 0
1908 m. birželio 30 d. rytmetį virš Sibiro, Tunguskos apylinkėse įvyko sprogimas, prilygęs vandenilinės bombos sprogimui. Tačiau tokio galingumo bombomis prieš 104 metus niekas ne tik kad nesimėtė – niekas apie tokias nebuvo nė girdėjęs. Mokslininkai iki šiol neturėjo apčiuopiamų įrodymų, kas gi ten sprogo iš tiesų. Tiesa, italų geologai iš Bolonijos universiteto žurnale „Geochemistry, Geophysics, Geosystems“ skelbia atradę įrodymų, jog Tunguskoje sprogo mete...
(0) 2012-05-04 1
Dešimties kilometrų ilgio ir penkių pločio Čárskie Peskì (rus. Чарские пески) dykuma – unikali Sibiro vieta. Įsispraudusi tarp snieguotų viršukalnių, ši smėlio juosta yra populiarus keliautojų tikslas. Nors ne visi pajėgia atlaikyti varginančią kelionę pėsčiomis Sibiro taiga, kur kelią pastoja sraunios upės, klampios pelkės ir uodų debesys, bet ištvermingiausi apdovanojami unikaliais reginiais.
(16) 2012-04-23 17
Dar 2011 metais apsuptas žiniasklaidos atstovų Vladimiras Putinas išniro iš tamsaus Juodosios jūros vandens rankoje laikydamas atrastas senoves lobio liekanas. Vėliau paaiškėjo, kad šis atradimas tebuvo viešųjų ryšių triukas. Jūroje jis neatrado jokio istorinio palikimo. Tačiau pats triukas pasiteisino. V. Putinas dar kartą pasirodė kaip neliečiamas Rusijos lyderis, kuris nesidrovi demonstruoti savo apnuogintą krūtinę, sugeba užmigdyti tigrą ir yra neįveikiamas dziudo...

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos