Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Rusijos branduolinės jėgainės
 
 

Rusijos branduolinės jėgainės

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2019-07-03 -2
Rusijos federalinė technologijų, aplinkos apsaugos ir brandinės priežiūros agentūra („Rostechnadzor“) išdavė valstybės koncernui „Rosenergoatom“ licenciją eksploatuoti plūduriuojančią atominę elektrinę, kuri laikoma pirmąja tokia branduoline jėgaine pasaulyje.
(10) 2019-06-10 34
Naujajame didelio populiarumo susilaukusiame televizijos HBO seriale „Chernobyl“ pasakojama apie 1986 m. balandžio 26 d. Černobylio atominės elektrinės katastrofą ir jos pasekmes – įvykius, kuriuos sukėlė 4-ojo reaktoriaus sprogimas.
(20) 2018-05-09 45
Jei pasaulis ketina prieiti liepto galą, tai kodėl to nepadaryti triukšmingai ir nepasirinkus beprotiško būdo? Tarkime, pastačius atominę jėgainę ant baržos ir nusiunčiant ją į Arktį? Skamba beprotiškai? Ką gi, Rusija tai jau daro. Ir jei tai skaitant atsirado baimės jausmas bei minčių, kad vieną dieną toks objektas gali atsirasti ir prie mūsų Baltijos jūros šalia Kaliningrado, mes jus puikiai suprantame.
(0) 2016-02-14 4
Rusija nutarė gaivinti atominės elektrinės projektą Kaliningrade, nors dar rugpjūtį teigė, kad darbai sustabdyti. Tikėtina, kad Rusija sieks įtikinti Lietuvą pirkti elektrą arba parduoti švedams per naujai pastatytą tiltą. Tačiau mūsų šalyje manoma, kad rusai per palaidotą projektą ir toliau plauna pinigus. Arba tikrina Lietuvos reakciją.
(7) 2014-04-18 1
Rusija nieku gyvu nenori pripažinti, kad ketverius metus ręsti atominės pamatai Kaliningrade – betono skiedinio pripildyta duobė.
(0) 2014-04-06 0
Elektros gamybos pajėgumus Karaliaučiaus srityje galėtų padidinti naujos elektrinės, kurios degintų akmens anglį, pareiškė Rusijos vyriausybės vadovas.
(0) 2013-06-18 1
Kaliningrado srityje statomos Baltijos atominės elektrinės statybos projektas yra „laikinai" sustabdytas - svarstoma galimybė įrengti aštuonis nedidelius reaktorius, teigia projekto rangovas.
(3) 2013-06-06 0
Rusijos atominės energetikos korporacija "Rosatom", iki šiol oficialiai neigusi, jog įšaldo Baltijos atominės elektrinės (AE) Karaliaučiuje statybą, nurodė pradėti jėgainės konservavimo darbus, antradienį pranešė Rusijos naujienų portalas rugrad.eu.
(4) 2013-05-29 0
Rusijos valdžia pirmą kartą pripažino, kad nėra taip paprasta Karaliaučiaus sritį paversti Baltijos valstybių energetikos donore. Pasirodę svarstymai mažinti Karaliaučiuje statomos Baltijos AE galias rodo, kad „žaidimo taisyklės kai kada nustatomos ne tik Maskvoje“, rašo Rusijos dienraščio „Komersant“ apžvalgininkas Vladimiras Dzaguto.
(6) 2013-04-20 0
Vokietija ateityje neimportuos elektros energijos, kuri bus pagaminta Kaliningrado srityje statomoje Baltijos atominėje elektrinėje ir abejojama, kad tai darys kaimyninės šalys. Tai žurnalistams pareiškė Vokietijos Bundestago „žaliųjų“ frakcijos atstovas energetinės politikos klausimams Oliveris Krischeris, skelbia RIA „Novosti“.
(4) 2013-04-06 0
Rusijos atominės energetikos milžinas “Rosatom” pasiruošęs finansuoti elektros jungtį tarp Lenkijos ir Rusijos Karaliaučiaus srities - ja būtų tiekiama elektra iš būsimos Baltijos atominės elektrinės (AE), taip pat tranzitu per Lietuvą, nurodė vienas bendrovės vadovų.
(0) 2013-04-02 0
Vasario 27 d. vyko Geopolitinių studijų centro surengta apskritojo stalo diskusija „Lietuvos ir Lenkijos santykiai“, kurioje, be kitų klausimų, aptartos abiejų valstybių energetinio ir ekonominio bendradarbiavimo aktualijos. Toliau pateikiami įdomesni momentai iš pasisakymų ir diskusijų energetinių problemų klausimais.
(11) 2013-03-06 0
Dalyvauti Visagino atominės elektrinės projekte Rusijos koncerno "Rosatom" niekas nekviečia, o pati bendrovė nesisiūlo, teigia Rusijos atominių technologijų milžinės interesams atstovaujančios bendrovės "Rusatom Overseas" viceprezidentas Aleksandras Mertenas.
(7) 2013-02-04 0
Rusija gali prisivilioti baltarusių specialistus savo atominių elektrinių (AE) statyboms, be to, šalys neatmeta galimybės Baltarusijos AE pastatyti dar du reaktorius, per iškilmingą ceremoniją, skirtą darbų pradžiai ties antrojo Baltarusijos AE bloko pamatais, sakė Rusijos valstybinės korporacijos „Rosatom“ generalinis direktorius Sergejus Kirienko.
(4) 2013-01-17 0
Praėjusių metų pabaigoje Geopolitinių studijų centras surengė tarptautinę konferenciją „Branduolinės energijos trikampis – regioniniai ir globalūs branduolinės energijos iššūkiai“. Jos dėmesio centre buvo Lietuvos, Rusijos ir Baltarusijos atominių elektrinių (AE) projektai, jų ekonominis pagrįstumas ir geopolitinė reikšmė. Renginyje buvo išsakytos kelios vertingos mintys.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos