Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Rusijos ir D. Britanijos santykiai
 
 

Rusijos ir D. Britanijos santykiai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(29) 2019-10-12 77
Ant mūsų miestų nelyja bombomis, purslų vandenynuose nekelia sprogstantys povandeniniai laivai, nepabundame kaukiant sirenoms, tačiau gali būti, kad jau kariaujame. Bent jau britai kariauja - tokia yra Gynybos štabo viršininko gen. Nicko Carterio nuomonė.
(1) 2018-10-05 8
Didžiosios Britanijos vyriausybė apkaltino Rusijos karinės žvalgybos tarnybą (GRU) įvykdžius keturias didelio atgarsio sulaukusias kibernetines atakas, praneša BBC.
(2) 2017-08-13 14
Atsakydamas į sankcijų Rusijai sugriežtinimą Kremlius pareikalavo šimtų JAV diplomatinių misijų darbuotojų išvykimo iš šalies. Jeigu taip nutiks, tai bus pats masiškiausias užsienio diplomatų išprašymas per visą istoriją, nors, kaip paaiškėjo, didelę šiose misijose dirbančiųjų dalį sudaro būtent Rusijos piliečiai. Nenuostabu. Maskvos santykiai su Vakarų pasiuntiniais retai kada buvo nuoširdžiai geranoriški, o didžiąją XX a. dalį – visiškai prasti.
(7) 2016-11-04 103
Prieš kelis dešimtmečius buvo įprasta, kad atkurtai Lietuvos kariuomenei vystytis padėjo sąjungininkės, tarp jų ir Jungtinė Karalystė, kurios kariuomenė padėjo rengti lietuvių karius. Dabar viskas apsivertė aukštyn kojomis – su XXI a. grėsmėmis britus kovoti moko būtent Lietuvos kariuomenės specialistai.
(28) 2016-10-17 46
Rusijos ir Vakarų santykiams nuolat prastėjant, Jungtinės Karalystės Karališkųjų Oro Pajėgų pilotai esą gavo leidimą numušti Rusijos naikintuvus, pasirodžiusius virš Sirijos ar Irako, jei jie keltų kokią nors grėsmę, rašo uk.news.yahoo.com.
(16) 2015-02-13 188
Buvęs Rusijos Federacijos federalinės saugumo tarnybos (FST) skyriaus vadovas įspėja: „Rusija gali netekti dalies rytinių teritorijų, jas pasiglemžtų Kinija.“ Jevgenijus Savostjanovas baiminasi, kad taip gali nutikti, nes Maskva tapo pernelyg priklausoma nuo Pekino, rašo „The Siberian Times“.
(10) 2015-02-02 33
Paaiškėjo, kad praėjusią savaitę virš Lamanšo sulaikytas Rusijos bombonešis nešė branduolinę raketą, skirtą sunaikinti Tridento povandeninių laivų bazę, praneša express.co.uk.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos