Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Rusijos slaptųjų tarnybų veikla ir galimybės
 
 

Rusijos slaptųjų tarnybų veikla ir galimybės

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2018-07-28 0
Rusijos federalinė saugumo tarnyba (FSB) surengė reidą svarbiame kosmoso technologijų tyrimo centre, kurio keli darbuotojai įtariami šnipinėję Vakarų valstybėms, pranešė šalies žiniasklaida.
(0) 2018-04-13 20
Maskvos miesto Tagankos rajono teismo teisėja Julija Smolina patenkino Roskomnadzoro ieškinį ir nutarė Rusijos teritorijoje blokuoti Telegram žinučių tarnybą. J. Smolina leido blokavimą prad
(10) 2018-04-12 34
Iš pradžių Julijai Skripal, o dabar – ir jos tėvui, buvusiam dvigubam agentui Sergejui Skripaliui, pabudus iš komos, rankoves pasiraitojo sąmokslo teorijų šalininkai bei Kremliaus propaganda. Esą jei nervus paralyžiuojanti medžiaga „Novičiok“ tokia nuodinga, kodėl Skripaliai nemirė tą pačią dieną, kai buvo apnuodyti Anglijos Solsberio mieste? Klausimas pagrįstas, bet atsakymas sąmokslu nekvepia, politics.co.uk rašo cheminių ginklų ekspertas Danas Kaszeta.
(15) 2018-03-13 40
Prieš buvusį Rusijos šnipą Sergejų Skripalį ir jo dukrą Salisburyje panaudoti nuodai buvo nervus veikianti medžiaga Novichok, vakar pranešė JK premjerė Theresa May.
(0) 2017-08-13 17
<em>Kam išradinėti savo, jei technologijas galima pavogti. Buvo paskaičiuotas pramoninio šnipinėjimo efektyvumas.</em>
(2) 2017-08-13 14
Atsakydamas į sankcijų Rusijai sugriežtinimą Kremlius pareikalavo šimtų JAV diplomatinių misijų darbuotojų išvykimo iš šalies. Jeigu taip nutiks, tai bus pats masiškiausias užsienio diplomatų išprašymas per visą istoriją, nors, kaip paaiškėjo, didelę šiose misijose dirbančiųjų dalį sudaro būtent Rusijos piliečiai. Nenuostabu. Maskvos santykiai su Vakarų pasiuntiniais retai kada buvo nuoširdžiai geranoriški, o didžiąją XX a. dalį – visiškai prasti.
(0) 2017-07-19 3
Iki šiol Lietuvoje sulaikyti ir už šnipinėjimą nuteisti asmenys atrodydavo ne visai šnipiškai: jie nebuvo jokie aukšti pareigūnai, o ir jų renkama bei priešiškų valstybių žvalgybų agentams perduodama informacija, su kuria vėliau šykščiai būdavo supažindinama visuomenė, daug kam galėjo kelti šypseną. Tačiau praėjusią savaitę Vilniaus apygardos teisme nuosprendį - 10 metų kalėti - išgirdo visiškai kitokio kalibro veikėjas - kadrinis Rusijos federalinės saugumo tarnybos (FST) karininkas.
(0) 2017-04-13 9
Drąsus, įžūlus, noriai bendraujantis, kiek arogantiškas, netgi agresyvus ir itin pasitikintis savimi. Taip apibūdinamas Michailas Kaluginas – Rusijos diplomatas, kuris minimas kaip vienas svarbiausių asmenų skandale dėl galimo Kremliaus kišimosi į JAV prezidento rinkimus. Ameriką pernai palikti priversto rusų diplomato svaiginanti karjera prasidėjo Vilniuje.
(0) 2016-07-18 24
<i>Pasaulinė antidopingo agentūra (WADA) paskelbė du mėnesius trukusio uždraustų preparatų naudojimo RF sporte tyrimo <a href="https://wada-main-prod.s3.amazonaws.com/resources/files/20160718_i
(0) 2016-06-13 14
Anastasija Bubejeva rodo momentinę kompiuterio nuotrauką – joje paveikslėlis, vaizduojantis dantų pastos tūbelę ir užrašas „Išspausk Rusiją iš savęs“. Už tai, kad šia nuotrauka socialinės žiniasklaidos svetainėje pasidalino su 12 bičiulių, jos vyras buvo nuteistas daugiau nei dvejų metų laisvės atėmimo bausme, skelbia „The Washington Post“.
(2) 2016-06-08 13
Rusijos ekspertas Markas Galeotti neseniai pristatė savo tyrimą, kuriame apžvelgia, kaip veikia Rusijos žvalgybos tarnybos. Analitikas visas jas vadina hidra – mitologine daug galvų turinčia pabaisa, kurios judesius kontroliuoja vienas protas. Savaime suprantama, Vladimiro Putino. M.Galeotti rašinį paskelbė Europos užsienio santykių taryba.
(3) 2016-05-30 32
Kol dar į istorijos glėbį nepaniro Europoje nuskambėjusi Rusijos šnipų suėmimo operacija, papasakosime apie vieną iš agentų verbavimo būdą, ant kurio, tikėtina, ir bus užkibęs Portugalijos žvalgybos pareigūnas. Kaip ten buvo iš tikro, viešai gali niekada ir nepaskelbti, bet vienas iš labiausiai tikėtinų tokio tipo verbavimo būdų - kompromituojančios informacijos pagrindu.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos