Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Š. Korėjos kosminė agentūra
 
 

Š. Korėjos kosminė agentūra

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2017-10-30 9
Ar esate girdėję apie Šiaurės Korėjos kosminę programą? Nors susikoncentruoti į taikias raketų technologijas šiai šaliai nesiseka, ji turi nemenkų ambicijų. Pasak pastarųjų pranešimų, atrodo, kad Šiaurės Korėja į dangų žvalgosi vis labiau. Ar tai reiškia, kad šalis nebenori pasaulio gąsdinti branduoline ginkluote ir investuos į taikius kosmoso tyrimus?
(0) 2013-04-16 0
JAV specialistai ištyrė 2012 metų gruodį paleistos Šiaurės Korėjos raketos „Unha-3“ nuolaužas, kurios buvo iškeltos iš Ramiojo vandenyno. Kaip anksčiau teigė pačios Šiaurės Korėjos vadovybė, ši raketa į orbitą išvedė palydovą „Kwangmyongsong-3“.
(20) 2012-12-13 11
JAV pareigūnai pareiškė, kad vakar (gruodžio 12 d.) į orbitą pakilęs pirmasis istorijoje Šiaurės Korėjos kosminis palydovas tapo nekontroliuojamas, praneša „NBC News“.
(0) 2012-12-09 12
Šį gruodį Šiaurės Korėja planuoja paleisti ilgo nuotolio raketą. Tokie šios šalies planai aštrina jau ir taip įtemptus santykius Šiaurės Rytų Azijos regione, nepaisant visų jos įtikinėjimų, jog šios raketos paleidimo tikslas – išvesti į orbitą Žemės palydovą.
(4) 2009-04-05 0
Šiaurės Korėja sekmadienį paleido tolimojo nuotolio raketą, praskriejusią virš Japonijos ir turėjusią į orbitą nugabenti eksperimentinį ryšių palydovą „Kwangmyongsong-2“ („Ryški žvaigždė“). Japonija ir kai kurios kitos šalys mano, kad palydovo paleidimas buvo tik dingstis išbandyti galingiausią Šiaurės Korėjoje tarpžemyninę balistinę raketą kodiniu pavadinimu „Taepodong-2“.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos