Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Š. Korėjos slaptos tarnybos
 
 

Š. Korėjos slaptos tarnybos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2018-01-25 15
Prieš daugiau nei 30 metų virš Andamanų jūros buvo susprogdintas Pietų Korėjos „Boeing 707“. Teroro aktą įvykdė šiaurės korėjiečių šnipų pora, o sulaikymo metu vienas jų nusižudė. Gavusi prezidento malonę nuo mirties bausmės, itin saugoma dėl galimo režimo susidorojimo, dabar jau 55-erių Kim Hyon Hui teigia, kad lėktuvo katastrofa buvo tiesioginis Kim Jong Ilo (tuomet dar užėmęs partijos sekretoriaus pareigas), dabartinio lyderio Kim Jong Uno tėvo nurodymas.
(6) 2017-08-25 26
Šiaurės Korėjos keliama įtampa jau nieko nebestebina. Tačiau technologinė pažanga kuriant tarpžemynines raketas yra kas kito - kaip tokiai neturtingai šaliai pavyko sukurti tokius sudėtingus ginklus? Dabar Ukrainos išplatintas vaizdo įrašas iš dalies padeda atsakyti į šiuos klausimus.
(1) 2014-11-26 21
Jaunojo uždarosios Šiaurės Korėjos lyderio Kim Jong-uno jau kuris laikas vykdomas politinio šalies elito valymas pasiekė – tiesa, be didesnių pasekmių – Prancūzijos sostinės Paryžiaus priemiesčius. Režimo Pchenjane agentai bandė išgabenti iš Europos vieno sušaudyto pareigūno sūnų, skelbia „The Daily Telegraph“.
(2) 2014-11-16 65
„Kai Kim Jong Ilas būdavo geros nuotaikos, galėjo dalinti auksą į kairę ir į dešinę. O kai būdavo blogos – bausdavo mirtimi“, – pasakoja Lee Young Gukas, buvęs dabar jau mirusio Šiaurės Korėjos diktatoriaus asmens sargybinis. Kaip rašo wyborcza.pl, apie Kim Jong Uną šis žmogus dar blogesnės nuomonės.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos