Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » SGD terminalas Lietuvoje
 
 

SGD terminalas Lietuvoje

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2012-11-02 0
Bendrovė „Klaipėdos nafta“, įgyvendinanti suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) terminalo projektą, sulaukė patvirtinančių dokumentų iš 16 kompanijų, kuriuose nurodoma, jog dalyvaus pasiūlymų teikime dėl dujų tiekimo.
(1) 2012-10-02 2
Gamtinių dujų tiekėjai siūlo alternatyvą dyzelinui – naudoti itin mažai aplinką teršiančias suskystintąsias gamtines dujas. Europos Sąjungai priimant vis naujus aplinkosauginius reikalavimus dėl išmetamo anglies dvideginio kiekio, vežėjams darosi sudėtingiau atitikti normas.
(3) 2012-09-13 0
SGD laivui-saugyklai su dujinimo įrenginiu gaminamos technologinės vidaus sistemos šiuo metu yra intensyviai testuojamos, kadangi joms keliami aukščiausi saugumo reikalavimai.
(0) 2012-05-11 0
Trečiadienį Vyriausybė posėdyje pritarė energetiniams projektams, kurie apibrėžia Visagino atominės elektrinės (VAE), elektros tinklų sinchronizacijos, suskystintų gamtinių dujų (SGD) terminalo steigimą ir veiklą. Šie teisės aktai ir atnaujinta Nacionalinė energetinės nepriklausomybės strategija bus teikiami svarstyti Seimui.
(5) 2012-04-24 0
Lietuvoje viešėjęs Izraelio energetikos ir vandens išteklių ministras Uzi Landau praeitą savaitę pareiškė, kad jo šalis ateityje gali tiekti gamtines dujas Lietuvai, tačiau pridūrė, kad tai tikėtina ne anksčiau nei 2018 metais.
(17) 2012-03-30 0
Bendrovė „Klaipėdos nafta“ sukūrė reprezentacinį vaizdo klipą, skirtą būsimajam Suskystintų gamtinių dujų terminalui pristatyti.
(3) 2012-03-21 0
Bendrovė „Klaipėdos nafta“ pasirašė suskystintų gamtinių dujų saugyklos su dujinimo įrenginiu išperkamosios nuomos sutartį. Sutartis byloja, kad SGD terminalo projektas yra negrįžtamas ir darbai atliekami pagal numatytą planą.
(1) 2012-03-01 0
Suskystintų gamtinių dujų terminalai ir skalūnų dujos kelia revoliuciją energetikos sektoriuje, nes pirmieji užtikrina gamtinių išteklių prieinamumą iš viso pasaulio, o antrosios tampa alternatyviu energetikos šaltiniu, mano Užsienio reikalų ministerijos Ekonominio saugumo politikos departamento ambasadorius energetikos ir transporto politikos klausimams Vytautas Naudužas.
(0) 2012-02-08 0
Buvęs energetikos viceministras Romas Švedas teigia, kad dujų sektoriuje Rusijos politika skaldyti tris Baltijos valstybes pasiteisina, nes šalys dujų sektoriuje iki šiol nesusitaria dėl bendrų taisyklių, kaip kad buvo susitarta dėl elektros rinkos sukūrimo. Tokią nuomonę jis išsakė skaitydamas paskaitą dvidešimtmetį švenčiančiame Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos