Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » SGD terminalas Lietuvoje
 
 

SGD terminalas Lietuvoje

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2013-11-21 0
Lietuvos įgyvendinamą suskystintų gamtinių dujų (SGD) terminalo projektą vertinusi Europos Komisija (EK) pareiškė, jog 448 mln. eurų (1,546 mlrd. litų) vertės bendra valstybės pagalba projektui neiškreips konkurencijos, o Lietuva galės integruotis į ES dujų rinką.
(5) 2013-06-09 0
Diskusiją apie gamtinių dujų tiekimo Baltijos valstybėms diversifikavimą reikia plėsti. Nepaisant principinio Europos Komisijos sprendimo statyti regioninį SGD regazifikacijos terminalą vienos iš ES valstybių Suomijos įlankos pakrantėje, verta peržiūrėti galimas alternatyvas. Tokios alternatyvos yra plaukiojantis SGD regazifikacijos terminalas Lietuvoje ir konkuruojančios kuro rūšys. Šiuo straipsniu bandoma atsakyti į klausimą: ar regioninio SGD terminalo statyba yra ekonomiškai perspektyvi?
(2) 2013-04-30 0
Vyriausybė nusprendė atsisakyti nuostatos, kad privačios įmonės turės pirkti 25 proc. dujų iš suskystintų gamtinių dujų terminalo. Tai pirmadienį patvirtino Energetikos ministras Jaroslavas Neverovičius.
(11) 2013-04-04 0
Rusijos ambasadorius Vladimiras Čchikvadzė sako, jog Lietuvos pusės kaltinimai Rusijos dujų milžinės ir vienintelės Lietuvos dujų tiekėjos „Gazprom" atžvilgiu "užnuodija abipusio bendradarbiavimo atmosferą".

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos