Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » SIM kortelės ir priedėliai
 
 

SIM kortelės ir priedėliai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2019-10-05 10
„Bitė Lietuva“ pirmoji Lietuvoje pradeda siūlyti virtualios eSIM paslaugą. Pastaroji fizines SIM korteles leidžia pakeisti virtualiomis. Bendrovė šią technologiją pritaikė išmaniesiems laikrodžiams ir jiems sukūrė išmaniąją eSIM paslaugą, rašoma įmonės pranešime spaudai.
(0) 2019-09-19 4
Neseniai paviešinta SIM kortelėms būdinga kibernetinio saugumo spraga, kurią ekspertai pavadino „Simjacker“. Dėl šios spragos galima siųsti specialiai koduotą žinutę gavėjo numeriu ir iš jo gauti atsakymą, kuriame nurodoma įrenginio, kuriame įdėta kortelė, buvimo vieta ir įrenginio IMEI kodas. Tyrėjai nurodė, kad šia spraga aktyviai naudojamasi ir Rytų Europoje. O kaip yra Lietuvoje?
(0) 2019-09-18 35
Tam tikrais atvejais į mobiliuosius telefonus įdedamos SIM kortelės gali kelti didesnę grėsmę informacijos apie asmenį saugumui nei tame telefone esanti programinė įranga, rašo „engadget.com“.
(2) 2019-08-19 7
Lietuvos mobiliojo ryšio operatoriai suabejojo Susisiekimo ministerijos iniciatyva ilgainiui eSIM moduliais pakeisti telefonuose naudojamas fizines SIM korteles.
(0) 2019-08-16 13
Lietuvoje siūloma pradėti naudoti integruotus mobiliojo ryšio abonento identifikavimo modulius eSIM (angl. „embedded SIM“), jie pakeistų įprastas SIM korteles.
(1) 2018-10-16 20
Singapūro kompanija „Pundi X“ pristatė pirmąjį pasaulyje išmanųjį telefoną, veikiantį decentralizuotoje operacinėje sistemoje.
(0) 2018-08-19 -2
Įsivaizduokite, kad nusiperkate naują telefono SIM kortelę, dar net nespėjate naujuoju numeriu pasidalinti su artimiausias žmonėmis, o jums jau pradeda skambinėti nepažįstami žmonės, gaunate žinutes apie skolas, informacija iš banko ir pranešimus apie sėkmingą registraciją pas gydytoją. Situacija atrodo absurdiška, tačiau būtent taip nutiko vienam DELFI skaitytojui.
(9) 2017-10-22 14
Privalomo mobiliojo ryšio išankstinio apmokėjimo SIM kortelių registravimo iniciatorė Vidaus reikalų ministerija atsisako savo siūlymo.
(2) 2016-12-20 11
Daugelis gamintojų vartotojus stengiasi suvilioti savo prietaisų išvaizda, įspūdingesniais parametrais ir naujomis funkcijomis. Tačiau tai tikrai ne visus pirkėjus žavi ir kai kurie žmonės turi kitokią vertybių skalę. Būtent į pastaruosius nusitaikė Kinijos gamintojas „Servo“, siūlydamas išskirtinius prietaisus.
(14) 2016-12-14 31
Praėjus dviems savaitėms po oficialaus pranešimo apie „Nokia“ sugrįžimą į mobiliųjų telefonų rinką, kompanija „HMD Global“ pristatė savo pirmąsias naujienas su legendiniu prekės ženklu. Žinoma, tai nėra ilgai laukti „Android“ išmanieji, kurių anonsas planuojama 2017 metų pirmąjį pusmetį, o įprasti mygtukiniai telefonai – „Nokia 150“ ir „Nokia 150 Dual SIM“, galintys dirbti GSM 900/1800 MHz tinkluose, tačiau neturintys net paprasto 3G modemo.
(31) 2016-12-08 0
Vyriausybė trečiadienį pritarė siūlymui įpareigoti registruoti išankstinio mokėjimo SIM korteles. Jį pateikusi Vidaus reikalų ministerija tikisi, kad naujovė padėtų kovoti su telefoniniais sukčiais. Toliau įstatymo pataisas svarstys Seimas.
(0) 2015-10-31 27
Pastarojo dešimtmečio Nokia istorija parodė, jog jei gamintojas nedaro jokių pokyčių savo produktuose, kai jie dar yra populiarumo viršūnėje, tai vėliau jau niekas nebesivargins prisiminti nei šių gaminių, nei pačios kompanijos.Kitoms mobiliųjų telefonų kompanijoms Nokia kritimas žemyn buvo rimta pamoka, kurią išmokusios jos dabar karaliauja išmaniųjų rinkoje, tačiau tuo pačiu prisimena, kad kurti inovacijas yra būtina siekiant išgyventi. Su šia mintimi apžvelkime daugiausiai žadančias ir jau į dienos šviesą žengiančias išmaniųjų funkcijas, kurios lems naują technologijų šuolį.
(0) 2015-05-12 5
Kanadiečių bendrovė „BlackBerry“ kartu su mobiliojo ryšio operatoriais pradėjo teikti virtualių SIM kortelių paslaugą, kuri leis su vienu mobiliojo ryšio prietaisu naudoti devynis telefono numerius.
(20) 2015-04-10 28
Išankstinio mokėjimo SIM kortelių pirkimo kaip pieno ar duonos parduotuvėje laikai gali baigtis. Vidaus reikalų ministerija pateikė įstatymo projektą, kuriuo norima mobiliojo ryšio operatorius įpareigoti identifikuoti visus mobiliojo ryšio numerių turėtojus, žinoti jų vardus, pavardes, adresus ir kitus asmeninius duomenis.
(0) 2014-06-20 22
Japonijos mobiliojo ryšio operatorius „NTT DoCoMo“ sukūrė įprastinių mobiliojo ryšio SIM kortelių, suteikiančių konkretiems vartotojams prieigą prie ryšio paslaugų, alternatyvą.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos