Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Samsung išmanieji laikrodžiai
 
 

Samsung išmanieji laikrodžiai

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2019-03-04 0
„Unpacked“ renginio metu „Samsung“ pristatė naują „Galaxy“ serijos dėvimųjų prietaisų liniją: išmanųjį laikrodį „Galaxy Watch Active“, išmaniąsias apyrankes „Galaxy Fit“ bei „Galaxy Fit e“ ir belaides ausines „Galaxy Buds“. Šie nauji įrenginiai tinka tiek aktyviai sportuojantiems, tiek sveiką gyvenimo būdą propaguojantiems ir papildomos motyvacijos ieškantiems žmonėms.
(0) 2018-12-07 13
Vos prieš keletą dienų, gruodžio 4 d., buvo paskelbta itin įdomi išmaniosios nešiojamos elektronikos statistika, kurioje galime matyti kam šioje rinkoje sekasi, o kas praranda pozicijas ir kokie įrenginiai yra patys perkamiausi.
(0) 2017-09-01 3
Berlyne, technologijų parodos „IFA“ išvakarėse, „Samsung Electronics” pristatė tris naujus dėvimuosius prietaisus: vandeniui atsparų, universalų, sportui skirtą išmanųjį laikrodį „Gear Sport“, atnaujintą GPS išmaniąją apyrankę „Gear Fit2 Pro“ ir antros kartos belaides ausines „Gear IconX“. Kompanija tikisi, kad šie dėvimieji prietaisai per dieną vartotojams padės nuveikti daugiau, skatins labiau rūpintis savo sveikata bei gyventi tinkamai subalansuotą gyvenimą. Į Lietuvą kompanija šiuos įrenginius planuoja atvežti antroje spalio mėnesio pusėje.
(3) 2017-05-30 -27
Sportuojantys žmonės tikrai pamėgo naudoti įvairiausias apyrankes, kurios seka jų aktyvumą, širdies veiklą ir skaičiuoja sudegintas kalorijas. Bet paaiškėjo, kad šiais išmaniais daikčiukais aklais pasitikėti negalima.
(4) 2017-02-07 11
Pagaliau prekyboje pasirodė išmanusis laikrodis „Samsung Gear S3“. Tai jau trečias šios kompanijos laikrodžio modelis. Solidžiai atrodantis, patogiai valdomas ir daug naudingų darbelių galintis atlikti technologinis „žaisliukas“. Išbandžius jį, ranka taip ir siekia piniginės, tačiau pamačius kainą, ryžtas mąžta ir minčių kyla įvairių. Tad ar duoda „Samsung“ pakankamai priežasčių palengvinti savo sąskaitą keliais šimtais eurų?
(0) 2017-01-17 4
Nuo šiol visi naujausi „Samsung“ dėvimi išmanieji prietaisai yra suderinami su „iOS“ operacine sistema. Tai galioja išmaniesiems laikrodžiams „Gear S3“ bei „Gear S2“ ir išmaniajai apyrankei „Gear Fit“.
(0) 2016-11-23 11
„Samsung Electronics“ šiemet buvo įvertinta 35 CES Inovacijų apdovanojimais. Iš kompetentingos ir nepriklausomos komisijos kompanija susilaukė aukščiausių įvertinimų plataus vartojimo elektronikos, puslaidininkių ir telekomunikacijų srityse, laimėjo geriausios inovacijos ir ekologinio dizaino apdovanojimus.
(2) 2016-01-09 13
„Samsung Electronics Co., Ltd.“ didžiausioje buitinės elektronikos parodoje CES 2016 pristatė šiais metais pasirodysiančius naujausius produktus bei daiktų interneto sprendimus, kurie bus diegiami televizoriuose, namų apyvokos bei kitoje įrangoje. Tarp naujienų: tikrovišką vaizdą atkuriantys SUHD televizoriai, nauji namų valymo įrenginiai, du nauji išmaniojo laikrodžio „Gear S2 Classic“ variantai ir daug kitų.
(2) 2015-08-21 -2
Jeigu renkatės išmanų laikrodį, jau, ko gero, žinote, jog tai – nelengva užduotis. Išmaniųjų laikrodžių rinka šiuo metu yra gana nemaža, nors šių įrenginių populiarumas vis dar gana žemas. „Apple“, „ASUS“, „LG“, „Motorola“, „Samsung“ ir kitos kompanijos yra išleidusios begalę išmaniųjų laikrodžių. Tačiau kuris yra labiausiai tinkamas jums ir jūsų poreikiams? Pažiūrėkime kokius galimus pasirinkimus siūlo „TheVerge“ žurnalistai.
(2) 2015-01-22 -3
Remiantis vakarietiškąja spauda, rašančia šių metų „MWC“ renginio tema, kompanija „Samsung“ į Barseloną atsiveš flagmano modelį „Galaxy S6“ ir „Tizen OS“ pagrindu veikiantį išmanųjį laikrodį „Orbis“. Internete pasirodė nauja informacija susijusi su šiais įrenginiais.
(0) 2015-01-12 6
Samsung gavo užsakymą iš amerikiečių korporacijos Apple, kuris numato, jog korėjiečių kompanija gamins laikrodžiui Apple Watch skirtą SiP platformą S1.
(7) 2014-09-26 3
Kompanija Samsung pranešė išleidžianti specialų kabelį, kuris patiks energetinės donorystės gerbėjams. Bet koks įrenginys, kuris turi micro-USB jungtį, su šiuo kabeliu galės atimti iš Samsung telefono ar planšetės dalį akumuliatoriaus talpos.
(2) 2014-08-29 -2
Ketvirtadienį „Samsung“ Lietuvoje pristatė dėvimąjį išmanų įrenginį, kuris leidžia skambinti ir tuomet, kai įrenginys nesujungtas su telefonu "Blueatooth" ryšiu. Išlenktas įrenginys, pavadinimu „Samsung Gear S" Lietuvoje turėtų kainuoti apie 1380 litų.
(7) 2014-07-04 2
Vienas iš Apple įkūrėjų Steve Wozniak iki šiol stebi savo kompanijos veiklą, kartu gana kritiškai įvertina daugelį Apple bei jos konkurentų produktų. Šį kartą puslapio Xconomy žurnalistams viename iš renginių pavyko pabendrauti su Steve Wozniak apie dėvimą elektroniką ir jos perspektyvas.
(1) 2014-06-24 0
Birželio 25 dieną prasidedančioje „Google“ plėtotojų konferencijoje „Google I/O“ P. Korėjos bendrovė „Samsung“ pristatys naują savo išmanųjį laikrodį su „Android Wear“ operacine sistema. Apie tai pranešė „CNet News“ šaltiniai.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos