Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Samsung
 
 

Samsung

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(10) 2012-12-20 4
Pietų Korėjos elektronikos giganto „Samsung“ ekranų padalinys, kaip pranešė patys kompanijos atstovai, turi paruošę keletą lankstomų ekranų, kuriuos pademonstruos „CES 2013“ parodoje kitų metų pradžioje. Tokie ekranai artimoje ateityje bus naudojami telefonuose ir televizoriuose.
(9) 2012-12-19 2
Kompanija "Samsung" oficialiai pristatė savo naują išmanųjį telefoną "Samsung Galaxy Grand", apie kurie visai neseniai ėmė sklandyti įvairiausio pobūdžio gandai. Tiesa, dabar vienus jų galima drąsiai paneigti, o kitus – patvirtini. Kaip ir buvo galima tikėtis, mobilusis įrenginys gavo gana didelį ekraną, flagmanams būdingą dizainą, tačiau gana kuklias aparatines specifikacijas.
(12) 2012-12-14 5
Šaltinių teigimu, kompanija „Samsung“ yra suplanavusi 2013 m. išleisti naujos kartos išmaniojo telefono ir planšetinio kompiuterio hibridą „Galaxy Note III“. Šį kartą trečiosios kartos mobilusis įrenginys tikrai bus panašesnis į planšetę, nei į telefoną, kadangi ekrano įstrižainė žada būti dar didesnė, nei ta užsimojo padaryti konkurentai „Huawei“ ar „Sony“.
(22) 2012-12-13 2
Nors „Apple“ žemėlapių problema yra žinoma keletą mėnesių, atgarsis sklinda iki dabar. Kai keletas keliautojų pasiklydo Australijoje dėl „Apple“ žemėlapių, o vietos policijai pareiškė, jog naudotis šiais žemėlapiais yra pavojinga, į tai sureagavo ir konkurentas „Samsung“.
(2) 2012-12-06 5
Internete pasirodė informacija, jog išmanusis telefonas "Samsung Galaxy S IV" (žinomas kodiniu pavadinimu "Project J") bus anonsuotas 2013 m. balandžio mėnesį.
(1) 2012-12-06 8
„Samsung Electronics“ kartu su Vilniaus jėzuitų gimnazija ir partneriais pradeda naują projektą, kurio tikslas – naujausias technologijas panaudoti mokymosi proceso gerinimui. Vilniaus jėzuitų gimnazijoje įrengta pirmoji Baltijos šalyse eksperimentinė išmanioji klasė, kurioje sukurta skaitmeninė mokymo platforma. Projektas vykdomas bendradarbiaujant su informacinių technologijų sumanymų tiekėja ATEA ir turinio tiekėja leidykla „Šviesa“.
(3) 2012-11-29 9
Asmeninių kompiuterių industrija jau kelerius metus patiria nuopuolį, o viso to kaltininkai yra mobilieji įrenginiai (tiek išmanieji telefonai, tiek ir planšetės). Pastarieji tapo tokie funkcionalūs, kad dažnai leidžia vartotojui apsieiti ir be stacionarių sistemų, skaičiuojančių jau ne vieną dešimtį metų.
(48) 2012-11-27 11
Visi, kurie tikėjo "Samsung" ketinimais sekti kompanijos HTC pėdomis ir sudaryti tarplicencinę sutartį su "Apple", dabar gali tikėtis kažko naujo. Visai neseniai "Samsung Mobile Communications" padalinys pareiškė, kad be korėjiečių elektronikos giganto technologijų kompanija "Apple" negalėtų net pagaminti savo išmaniųjų telefonų "iPhone".
(23) 2012-11-26 26
Pietų Korėjos elektronikos gigantas „Samsung“ ir toliau rodo savo didžiulę įtaką IT rinkoje, nes buvusiam partneriui „Apple“ nusprendė nebetiekti ir baterijų, taip didindamas vis didesnę trintį tarp abiejų kompanijų. Tuo tarpu „Apple“ turi prašyti baterijų iš „Amprex“ ir „Tanjin Lishen“.
(17) 2012-11-23 11
Portalo „GSMArena“ duomenimis, kompanija „Samsung“ šiuo metu intensyviai darbuojasi prie ketvirtosios kartos išmaniojo telefono „Galaxy S“ modelio, kuris turėtų tapti naujuoju kompanijos flagmanu išmaniųjų telefonų segmente.
(6) 2012-11-16 3
Portalo "Unwired View" teigimu, kompanija "Samsung" iki lapkričio mėnesio pabaigos turėtų anonsuoti naują planšetės ir išmaniojo telefono hibrido "Galaxy Note II" modifikaciją. Pranešama, jog naujokas gaus dviejų SIM kortelių palaikymą.
(1) 2012-11-13 37
Pirmadienį Kauno technologijos universitetas (KTU), UAB „Omnitel“, UAB „App Camp“ ir „Samsung Electronics Baltics SIA“ pasirašė keturšalę sutartį, kurios pagrindu lapkričio 29 d. KTU Inovacijų ir verslo centre bus atidaryta naujausia Lietuvoje dvidešimties darbo vietų mobiliųjų programų laboratorija su naujausios kartos „Samsung“ planšetiniais ir nešiojamaisiais kompiuteriais, išmaniaisiais televizoriais ir kita vaizdo įranga.
(6) 2012-11-10 11
Kompanija "Samsung", nežiūrint į nuolat kas ketvirtį didėjančius pelnus, lygiai taip pat, kaip ir kiti, jaučia pasaulinės ekonomikos silpnumą. Kovoti su negatyviomis tokio reiškinio pasekmėmis kompanija ketina pakeitusi savo logotipą bei produktų pozicionavimo ir plėtros strategiją.
(2) 2012-11-05 0
Išmaniojo telefono ir planšetinio kompiuterio hibridas "Samsung Galaxy Note II" populiarumu nenusileidžia savo pirmtakui, nežiūrint į tai, jog nuo jo skiriasi savo ekrano dydžiu. Jau dabar nėra abejonių, jog naujam mobiliam įrenginiui nedaug trūksta iki to, jog jis taptų nauju pardavimų rekordininku.
(5) 2012-11-02 0
Kompanija "Samsung" pristatė išmanųjį telefoną "Galaxy Premier" (I9260), kurio vaizdai visai neseniai ėmė sklandyti interneto platybėse. Prekinį ženklą "Galaxy Premier" korporacija užregistravo dar šių metų balandžio mėnesį. Naujasis išmanusis telefonas savo išvaizda primena ne ką kitą, o daugybe milijonų egzempliorių parduodamą flagmaną "Galaxy S III".

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos