Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Samsung
 
 

Samsung

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2018-12-15 -3
„Lenovo“ eilinį kartą nepavyko įgyvendinti savo planų laiku ir „Samsung“ pirmieji pristatė pirmąjį išmanųjį telefoną su Infinity-O ekranu, kuris pasižymi priekiniam fotoaparatui palikta skyle.
(0) 2018-12-12 4
„Samsung Galaxy S“ serijos išmanieji telefonai paprastai būna pristatomi ties žiemos ir pavasario sandūra, bet likus beveik trims mėnesiams iki numatomos pristatymo datos technologijų apžvalgininkai jau kaip užvesti dalinasi paskutiniais gandais. O naujausią gandą – numatomą įrenginio išvaizdą – išplatino svetainė „91mobiles“, rašo „Ars Technica“.
(0) 2018-12-10 3
Stambūs mobiliojo ryšio operatoriai „Samsung“ gimtinėje, Pietų Korėjoje, jau pamažu pradėjo platinti komercinius 5G tinklus. Remiantis nauju pranešimu, ryšio tiekėjai „SK Telecom“ neseniai atliko pirmąjį sėkmingą komercinį 5G vaizdo skambutį, naudojantis prototipiniu „Samsung“ telefonu, kuris buvo panašus į „Galaxy S9+“. Kompanija sunkiai dirbo su „SK Telecom“, kad išplėtotų šią infrastruktūrą.
(1) 2018-12-07 0
„Samsung Galaxy S10+“ yra viena iš populiariausių pastarųjų savaičių nutekėjimų temų. Internete sklando įvairios spekuliacijos apie išmaniojo dizainą, technines specifikacijas ir galimą garso lizdo atsisakymą. Atėjo laikas pasakyti savo nuomonę @OnLeaks, kuris jau sukūrė aukštos kokybės 3D atvaizdą, pagrįstą nutekėjimais.
(7) 2018-12-03 -15
Nusivylę blankiu „Galaxy S9“, „Galaxy S9+“ bei „Galaxy Note 9“ pasirodymu rinkoje, „Samsung“ deda visas pastangas į pasirodysiančią „Galaxy S10“ seriją. Panašu, kad flagmanas turės keturis variantus. Galingiausias modelis turės viską, ko galima norėti iš 2019 metų aukščiausios klasės prietaiso, pavyzdžiui, 5G ryšio palaikymą, šešis kameros objektyvus bei ekrane įmontuotą pirštų antspaudų skaitytuvą. Neseniai buvo paviešinti „Galaxy S10“ serijos modelių kamerų parametrai. Atrodo, kad kiekvienas modelis turės pasiūlyti vis ką nors naujo.
(0) 2018-11-27 14
2019 metai jau visai ne už kalnų. O tai reiškia, kad artėja ir „Samsung Galaxy S“ serijos naujų telefonų pristatymas, tradiciškai vykstantis vasario pabaigoje Barselonoje, prieš pat „Mobile World Congress“ parodos pradžią, rašo „Ars Technica“.
(1) 2018-11-26 -5
Pranešama, kad „Samsung“ dirba ties labai slaptu projektu. Šis projektas yra telefonas net su šešiomis kameromis: dvi priekyje ir keturios gale. Toks technologinis sprendimas turi atnešti dar detalesnes nuotraukas.
(0) 2018-11-26 9
Beveik visi išmaniųjų telefonų gamintojai savo naujus modelius jau aprūpino pailgais ir didžiuliais ekranais su išpjovomis, o dabar pradėjo varžytis kas į korpusą sukiš daugiau kamerų. „Samsung Galaxy A9“ ant galinio skydelio turi ne dvi ir netgi ne tris, bet keturias iš karto kameras. Tiesa, jis jau nebėra vienintelis „keturakis“ išmanusis telefonas, bet pirmojo iš tokių statuso iš jo jau niekas neatims.
(0) 2018-11-21 -12
2018 metams artėjant į pabaigą, sulaukiame vis daugiau gandų ir naujienų apie „Galaxy S10“. Remiantis keliais šaltiniais, Korėjos gigantai kitąmet išleis tris „Galaxy S10“ modelius. Sulauksime pigesnio varianto (tariamai „Galaxy S10 Lite“), standartinio „Galaxy S10“ ir didesnio „Galaxy S10+“. Pasirodė daugiau detalių apie „Galaxy S10 Lite“.
(0) 2018-11-17 43
„Samsung“ kūrėjams skirtoje konferencijoje pademonstravo naujo savo išmaniojo telefono prototipą, kurio pagrindu gaminamus tikrus produktus ketina pasiūlyti jau ateinančiais metais. O Pietų Korėjos „Yonhap“ naujienų agentūra pateikė daugiau informacijos – tikslesnį įrenginio išleidimo laiką bei numanomą kainą, rašo „Ars Technica“.
(3) 2018-11-10 -18
Bloga žinia tiems, kam nepatinka išpjovos telefonuose, nes „Samsung“ irgi pasiduoda ir būsimuose telefonuose pradės naudoti tokį dizaino sprendimą.
(0) 2018-11-09 1
Kūrėjams skirtoje konferencijoje „Samsung“ viešai pademonstravo pirmąjį savo įrenginį su lanksčiu „Flex Display“ ekranu – šis įrenginys transformuojasi iš telefono į planšetinį kompiuterį, rašo „The Verge“.
(0) 2018-11-07 12
Panašu, kad daugybė metų, kuriuos buvome maitinami vien gandais, baigiasi: „Samsung“ galų gale pasirengę viešai visam pasauliui pademonstruoti savo lankstomų ekranų technologiją. Apie tą galima spręsti iš naujos paskyros nuotraukos, kuri buvo pridėta „Samsung Mobile“ paskyroje „Facebook“ socialiniame tinkle, rašo „Ars Technica“.
(6) 2018-11-06 -8
Išmaniųjų telefonų gamintojai negailestingai naikina nekenčiamus ekrano rėmelius ir „Samsung“, pasak neoficialių šaltinių, netrukus žada pristatyti naują ginklą, kuris gali padėti šioje nelengvoje kovoje. Grožio samprata jau visuotinai pripažįstama: minimalūs rėmeliai aplink perimetrą ir priekinis skydelis turėtų pavirsti į vieną didžiulį ekraną. Norėdami tai pasiekti, gamintojai turi išspręsti problemą su priekinės kameros vieta. Insaideriai ir analitikai pranašauja, kad kitais metais sparčiausiai augs skaičius prietaisų, neturinčių ekrano išpjovos ir plataus rėmelio viršuje.
(0) 2018-11-05 0
Telefonai ilgyn, ekranai didyn, kamerų daugyn, procesoriai intelektualyn, dangteliai spalvotyn, ryšys greityn. Taip galima apibendrinti šių metų didžiųjų gamintojų flagmanus ir jų diktuojamas madas išmaniųjų telefonų rinkoje.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos