Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Šarvuotos atakos mašinos
 
 

Šarvuotos atakos mašinos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2019-03-13 25
Izraelio ginkluotės gamintojas „Rafael“ savo naują „Advanced Suite for Armored Fighting Vehicles“ sistemą pristatė kiek keistame klipe. Nepaisant netradicinio informacinio filmuko stiliaus, šarvuotoms kovos mašinoms sukurta sistema atrodo išties daug žadanti. Panašu, kad karyba ateityje vis labiau primins kompiuterinį žaidimą.
(1) 2019-02-20 14
Profesorius Adolfas Laimutis Telksnys yra pasakęs: Lietuvoje neturime naudingų išteklių, todėl turime naudoti kitą gamtos dovaną – lietuvių protus. Ir iš tiesų – turime puikius mokslininkus, inovatyvius startuolius, šalies sostinė nevengia bandyti naujas technologijas. O kaip su karyba? Žinome apie automatinį ginklą „Vytis“ – bet nejaugi tai viskas, ką šioje srityje nuveikė lietuviai?
(2) 2019-02-02 11
Kovinis bepilotis šarvuotis (angl. unmanned ground vehicle, UGV) „Uran-9“, neišlaikęs bandymų Sirijoje, patyliukais priimtas į tarnybą Rusijos kariuomenėje, remdamasis naujienų agentūra TASS rašo tinklaraštis „Defence Blog“.
(1) 2019-01-28 14
Praėjusią savaitę pateiktame pranešime JAV Gynybos departamentas paskelbė, kad su „AECOM Management Services Corp.“ sudaromas 9 milijonų JAV dolerių kontraktas dėl „Assault Breacher“ mašinos kūrimo ir aprūpinimo dalimis. Darbai turi būti baigti iki 2024 m. sausio 17 d.
(4) 2018-12-19 36
Du dideli gynybos sektoriaus rangovai BAE ir „General Dynamics“ šiuo metu varžosi kurdami naują tanką JAV pajėgoms. Tai nebus „M1 Abrams“ pagrindinio kovos tanko įpėdinis. Tiesą sakant, naujoji šarvuota mašina net neprimins pagrindinio JAV pajėgų tanko - naujasis tankas bus lengvasis. Bet kam jo reikia?
(3) 2018-12-17 4
Izraelio Gynybos ministerija publikavo video, kuriame demonstruojamos naujos „Namer“ versijos prieštankinės galimybės. Ant šarvuočio įrengta Nuotoliniu būdu valdoma ginkluotės sistema (angl. Remotely Controlled Weapon Station, RCWS) su 30 mm patranka, šaudančia moderniomis „Spike-MR“ prieštankinėmis raketomis.
(14) 2018-06-28 57
„Uran-9“ buvo pristatytas kaip pasaulyje analogų neturintis naujos kartos karybos pavyzdys. Bepilotė kovos mašina buvo iš anksto giriama už jos pravažumą, galią ir ginkluotę, tačiau viskas paaiškėjo patyrus pirmąjį kovos krikštą. Pasirodo, kaip dažnai būna, analogų pasaulyje neturintis robotas yra gan prastas.
(3) 2018-03-27 -52
Tankai - tai įspūdingos kovos mašinos, naudojamos nuo pat Pirmojo pasaulinio karo laikų. Jų dizainas, panaudojimo taktika ir esminės technologijos nuolat keitėsi, tačiau vienas bruožas išliko. Visi tankai, nuo pat pirmojo ir paties naujausio, turi vikšrus. Kodėl? Iš tikrųjų priežastis yra visai kita nei daugelis galvoja.
(2) 2017-09-19 7
Greta kitų eismo įvykių plačiojoje Rusijoje nuolatos nutinka ir itin keisti incidentai. Vienas iš tokių buvo buvo užfiksuotas Riazanės mieste.
(2) 2017-07-20 -6
Tai, kad Rusija karą Sirijoje išnaudoja savo naujausių kariuomenės pasiekimų bandymams karo sąlygomis dažnai pažymima tiek žiniasklaidoje, tiek ir ekspertų komentaruose. Net ir pats tobuliausias ginklas, neišbandytas praktiškai yra geras tik „ant popieriaus“, todėl rusai aktyviai naudojasi galimybėmis „apšaudyti“ savo karinės technikos naujienas.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos