Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Saugos diržai ir oro pagalvės
 
 

Saugos diržai ir oro pagalvės

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2017-11-13 0
Lietuvos kelių policijos tarnyba, bendradarbiaudama su tarptautinių maršrutų operatoriumi „Lux Express“, atliko dvigubą reidą. Jo metu pareigūnai nustatė, kad autobuso kelionės pradžioje, Vilniuje, net kiek daugiau nei pusė (55,6 proc.) keleivių nesegėjo saugos diržų. Tačiau atlikus to paties autobuso patikrinimą Kaune, kuomet į jį įlipo dar daugiau į Varšuvą keliaujančių asmenų – saugos diržo nesegėjo tik vienas keleivis.
(4) 2017-11-01 3
Tokijo automobilių parodoje pristatytas koncepcinis automobilis, aprūpintas papildomomis išorinėmis oro pagalvėmis. Visa „Flesby II“ išorė padengta specialia minkšta naujos kartos guma, kuri avarijos atveju sušvelnina smūgį.
(0) 2017-08-31 7
Jei manote, jog saugos diržas automobilyje tėra tik šiaip sau – jūs stipriai klystate. Nors yra vis dar nemažai skeptikų, kuriems saugos diržai automobilyje atrodo bereikšmiai, netgi trukdo vairuoti ar tiesiog sėdėti keleivio vietoje, šio saugos sprendimo nauda vis tiek yra akivaizdi ir sunkiai nuginčijama.
(0) 2017-08-11 6
Neseniai atlikta Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) tyrimų organizacijos Draudimo instituto greitkelių saugumui (Insurance Institute for Highway Safety, IIHS) tyrimas parodė, kad šokiruojantis skaičius suaugusių žmonių nesivargina užsisegti saugos diržų, kai sėdi galinėse keleivių sėdynėse.
(0) 2017-06-23 3
Segėti saugos diržus – būtinybė, jau kelis dešimtmečius privaloma vairuotojams ir keleiviams visame pasaulyje. Nesuskaičiuojamas skaičius tyrimų ir praktika nenuginčijamai įrodė, kad ši saugos kelyje priemonė išgelbėjo daugybę gyvybių, skelbia autoblog.com.
(3) 2017-06-12 -23
Oro pagalvė yra ganėtinai sudėtingas ir brangus mazgas, todėl nenuostabu, kad lietuviškoje naudotų automobilių rinkoje jos tampa neteisėto pasipelnymo šaltiniu.
(0) 2017-03-03 -20
Viena apkūni moteris, teisindamasi, kodėl vairavo neprisisegusi saugos diržu, paaiškino, kad to negali padaryti, nes diržas jai tiesiog per trumpas, rašo „The Daily Mail“.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos