Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Saugus internetas
 
 

Saugus internetas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2019-05-12 31
Kibernetinio saugumo ekspertai trečiadienį paskelbė, kad aptiko daugiau nei 100 elektroninių parduotuvių, kurios ne vieną kartą pasisavino pirkėjų mokėjimo kortelių duomenis.
(0) 2019-01-04 61
Slaptumo šydu prisidengusios nusikaltėlių svetainės jau daugelį metų nevaržomai veikia, nes yra nepasiekiamos įprastoms paieškos sistemoms, tačiau keli prancūzų informacinių technologijų inžinieriai rado būdą, kaip naršyti šiame vadinamajame tamsiajame internete, nors ir nenori, kad jų sukurtas įrankis patektų į blogas rankas.
(3) 2018-12-25 4
Nuo galimybės žiūrėti „YouTube“ vaizdo įrašus iki lėktuvo bilietų pirkimo kelionėms.
(0) 2018-06-27 7
Prisijungimo per „WiFi“ galimybę naudojantys įrenginiai daugiau nei dešimtmetį naudojo tą patį saugumą užtikrinantį protokolą. Tačiau tai pradės keistis: „WiFi“ standarto pasaulinį taikymą prižiūrintis „Wi-Fi Alliance“ pradeda sertifikuoti produktus, palaikančius saugumo protokolą WPA3, rašo „The Verge“.
(0) 2018-05-12 38
Internetas yra kaip gilus vandenynas, kur norint pasiekti dugną, reikia specialios įrangos ir sugebėjimų. Kasdienis mūsų informacijos ieškojimas, naudojimasis „Facebook“, „Twitter“ ir kitais populiariais socialiniais tinklais yra tik šio gilaus vandenyno paviršius. O tai, kas slypi giliau – gali išgąsdinti.
(0) 2018-03-23 20
Labai tikėtina, kad šimtų milijonų „Facebook“ vartotojų asmeninė informacija buvo renkama bendrovių, kurios ją panaudojo ne pačiais nekalčiausiais tikslais – pavyzdžiui, perdavė įmonei „Cambridge Analytica“, rašo „The Guardian“.
(0) 2018-03-19 9
Perskaitę straipsnį sužinosite kaip netapti kibernetine auka ir apsaugoti savo duomenis bei pinigus nuo vagysčių. Augantis populiarumas apsipirkti internetu pritraukia ir nusikaltėlius, kurie ieško sistemos pažeidžiamumo ir siekia nulaužti serverius, norėdami užgrobti svetimas sąskaitas ir tokiu būdu gauti pelno.
(1) 2018-02-13 24
Interneto sukčiai, nuolat tobulinantys būdus išnaudoti savo aukas apsimetant „technine pagalba“, moka daugybę triukų „užrakinti“ savo aukų naršykles ir sustabdyti jų kompiuterius. Kibernetinio saugumo tyrėjai publikavo informaciją apie naują triuką, kuris „užšaldo“ naršyklę „Google Chrome“, kuri, daugumos statistinių matuoklių duomenimis, yra populiariausia naršyklė pasaulyje, rašo „Ars Technica“.
(0) 2018-02-07 18
Kasmet pirmąjį vasario antradienį Europos komisijos iniciatyva Europos Sąjungos šalyse minima Saugesnio interneto diena. Šviesolaidinio tinklo „Skynet“ paslaugas teikiančios UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ produkto vadovas Povilas Keburis sako, kad saugumas yra svarbiausias prigimtinis žmogaus poreikis. Kad būtume laimingi, visų pirma, turime jaustis saugūs – namuose, kelyje ir virtualiajame pasaulyje, prisijungę prie interneto.
(2) 2017-12-28 18
Daugėja interneto svetainių, kuriose apsilankiusio asmens įrenginio (kompiuterio, telefono ir pan.) resursai, pačiam asmeniui nežinant, pradedami naudoti kriptovaliutai generuoti. Apie tai įspėja Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnybos nacionalinis elektroninių ryšių tinklų ir informacijos saugumo incidentų tyrimo padalinys (CERT-LT).
(1) 2017-07-18 19
Ką darote, kai norėdami prisijungti prie nemokamo belaidžio „Wi-Fi“ interneto pamatote mygtuką „Paslaugos teikimo sąlygos“ arba „Terms and Conditions“? Tikriausiai pagalvojate, kad tai yra įkyrus mygtukas, uždedate varnelę, kuri teisiškai reiškia „sutinku su viskuo, kas parašyta, nors ir neskaičiau“ ir bandote siųstis savo megabaitus.
(0) 2017-03-30 9
„Ačiū, kad pirkote“, – padėkoja sukčiai siųsdami sąskaitas primenančius elektroninius laiškus, kuriuose informuojama apie tariamus pirkinius „Apple Store“, „eBay“ ar kitose interneto parduotuvėse. Gavęs pranešimą apie apmokėtą pirkinį, kurio niekada neužsakė, dažnas kaipmat susierzintų ir pultų aiškintis, kas vyksta. O budrumą praradę vartotojai tokiems sukčiams – ilgai tykotas grobis.
(0) 2017-02-20 7
Per pastaruosius 15 metų kone kiekvienam prieinamų skaitmeninių duomenų spektras tapo nesuvokiamai platus. Duomenis galime gauti iš interneto svetainių, socialinių tinklų, tyrimams skirtos įrangos, išmaniųjų telefonų, stebėjimo kamerų ir daugelio kitų šaltinių. Gerokai pagausėjo ir visiems šiems duomenims tvarkyti skirtų kompiuterių technologijų. Nėra abejonės, kad didieji duomenys – būtent taip vadinama kaupiamų duomenų visuma – labai reikšmingi mokslinių tyrimų, technologijų ir medicinos srityse.
(2) 2017-01-24 35
Saugumo ekspertai įspėja apie naują, ypač efektyvią „Gmail“ el. pašto sistemoje plintančią apgavystę, kurios tikslas – išgauti vartotojo prisijungimo duomenis. Ši schema naudoja vieną gudrų triuką, kurį ne visada pastebi net specialistai. Apgavystė, vis aktyviau naudojama pastaraisiais mėnesiais, jau persimetė ir į kitas el. pašto tarnybas.
(0) 2016-12-09 5
Per didelis atvirumas socialiniuose tinkluose gali pritraukti kibernetinių nusikaltėlių dėmesį, o per silpni slaptažodžiai – atverti kelią įsilaužimams. „eScan“ antivirusinių programų kūrėjai tikina, kad internetui tapus nuolatiniu mūsų palydovu, išaugo ir pavojų tikimybė.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos