Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Saulės elementų kokybiniai parametrai
 
 

Saulės elementų kokybiniai parametrai

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2019-01-05 24
Mokslininkai nuolat ieško galimybių, kaip saulės energiją išnaudoti kuo pigiau ir efektyviau. Neseniai grupė Kauno technologijos universiteto (KTU) chemikų, kartu su Vilniaus universiteto (VU) ir Šveicarijos Federalinio technologijų instituto Lozanoje fizikais, nustatė priežastį, kodėl laikui bėgant mažėja perovskitinių saulės elementų efektyvumas, ir pasiūlė veiksmingus problemos sprendimo būdus.
(14) 2018-09-12 65
Fizikos mokslų profesorius Paul‘as Dastoor‘as vadovauja pioneriniam naujo tipo pigių saulės elementų projektui ir teigia, kad ateityje įsigyti „žalios“ energijos bus taip pat paprasta, kaip, kad dabar įsigyjame mobiliojo ryšio planą.
(2) 2016-05-18 49
<i>Australijos inžinieriams labiau nei bet kada anksčiau pavyko prisiartinti prie teorinės šviesos konvertavimo į elektros energiją ribos, ir jie pagamino fotovoltinius elementus, kuriais elektr
(0) 2015-12-03 23
Saulės elementas iš esmės yra puslaidininkis, įspraustas tarp metalinių kontaktų, kurie perduoda elektros srovę, išgautą iš saulės šviesos.
(1) 2015-07-21 58
Kauno technologijos universiteto (KTU) Organinės chemijos katedros laboratorijose susintetinta medžiaga siūlo kelis kartus pigesnę alternatyvą už dabar naudojamą hibridiniuose saulės elementuose.
(14) 2014-02-26 2
IBM ir Šveicarijos mokslininkų sukurta saulės energijos išgavimo sistema panaudoja rekordinį kiekį saulės energijos.
(0) 2013-09-12 0
Šiaurės Karolinos universiteto (JAV) mokslininkai išrado naują jungčių tarp saulės jėgainėse naudojamų fotoelementų technologiją, kuri leis smarkiai padidinti jų efektyvumą ir sumažins gaminamos energijos kainą, pranešė „Physorg.com“. Naujoji technologija leis saulės jėgainėms susidoroti ir su 70 tūkstančių saulių ekvivalentine energija vienu metu, sakoma pranešime.
(10) 2013-02-25 1
Planuojant ir statant saulės jėgaines tikimasi, kad jų tarnavimo laikas sieks 20 - 25 metus. Būsimi jėgainių savininkai verslo planuose pinigų srautus skaičiuoja ne trumpesniam nei 12 metų laikotarpiui. Pirmosios investicijų grąžos laukiama po 5-6 metų. Pasitaiko saulės jėgainių rangovų, kurie būsimą pelną savo klientams prognozuoja jau po 2-3 metų. Paprastai šios prognozės sudaromos skaičiuojant galimą elektros pagaminimo kiekį bei įvertinant planuojamus supirkimo tarifus. Tačiau ar tikrai galima garantuoti pagaminamos energijos kiekius ir kokios grėsmės čia laukia saulės jėgainių savininkų?

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos