Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Saulės elementų naudingumo koeficentas
 
 

Saulės elementų naudingumo koeficentas

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(3) 2011-10-10 0
Dabartines kristalinio silicio pagrindo saulės paneles gaminti yra brangu. Galima įsigyti pigesnių saulės elementų, tačiau šių efektyvumas yra menkas. Pavyzdžiui, organinio saulės elemento maksimalus našumas siekia viso labo tik 8 proc.
(0) 2011-06-07 0
Po kelių valandų ekspozicijos dėl šviesos sukelto charakteristikų blogėjimo silicio saulės elementų efektyvumas gali sumažėti iki 10 procentų. Naujame darbe mokslininkai pabandė aptikti tam tikros krūvinės būsenos deguonies dimerą, kuris, kaip manoma, gali vaidinti svarbų vaidmenį saulės elementų efektyvumo mažėjimo procese. Vis dėlto atliktas tyrimas nebuvo sėkmingas – mokslininkai ėmė abejoti visuotinai priimto silicio saulės elementų charakteristikų blogėjim...
(2) 2011-05-14 0
Raiso universiteto (JAV) tyrėjai, iš smalsumo nagrinėdami fundamentalią nanomedžiagų fiziką, atrado naują technologiją, kuri galėtų gerokai padidinti saulės elementų efektyvumą.
(0) 2011-05-10 2
Didelio našumo nanotechnologinės medžiagos, kuriomis gali būti dengiami plokšti paviršiai, pasižymi maždaug 7-8 kartus didesniu efektyvumu už ankstesnius termoelektrinius saulės generatorius. Pasak Bostono universiteto ir Masačiusetso technologijos instituto tyrėjų (JAV), savo darbą publikavusių prestižiniame „Nature Materials“ žurnale, šis atradimas leidžia pagalvoti apie realų naujų technologijų prieinamumą tiek gyventojams, tiek pramonei.
(2) 2011-03-03 0
Saulė mums teikia energiją, kurios užtektų visiems mūsų poreikiams. Žinoma, jei tik mes galėtume pigiai ir efektyviai ją surinkti. Saulės energija būtų ir aplinkai draugiška alternatyva iškastiniam kurui, tačiau didelė saulės elementų kaina yra pagrindinis jų plataus panaudojimo barjeras.
(6) 2011-02-01 0
Neseniai pasirodžiusieji saulės energiją surenkantys lankstūs plastikiniai skydeliai žada sukelti rinkoje tikrą revoliuciją. Plastikiniai saulės energijos kolektoriai yra pigesni, lengvesni ir paprasčiau pritvirtinami už dabartinius saulės energijos kolektorius iš silicio, dominuojančius rinkoje.
(19) 2011-01-14 0
„Boeing“ dukterinė bendrovė „Spectrolab“ sukūrė naujus, rekordus mušančius saulės elementus, kurie pasiekia 39,2 % konversijos efektyvumą. Saulės elementai, pavadinti „C3MJ+“, yra pirmieji su tokiu aukštu efektyvumu ir jie bus gaminami masiškai.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos