Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Saulės sistemos ribas tiriantys zondai
 
 

Saulės sistemos ribas tiriantys zondai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2011-12-29 -1
Iš šalies geriau matyti: Voyager zondai dvyniai yra taip toli nuo Saulės, kad gali matyti Paukščių Tako skleidžiamą šviesą, kurios mes, Žemėje, matyti negalime.
(0) 2011-07-25 2
Prieš 30 metų NASA mokslininkai pastebėjo, kad du jų paleisti kosminiai zondai „Pioneer 10“ ir „Pioneer 11“, ėmė nežymiai keisti skrydžio trajektorijos parametrus, tiksliau – lėtėti. Reaktyvinių variklių laboratorijos (Jet Propulsion Laboratory – JPL) Pasadenoje (Kalifornija, JAV) mokslininkas Slava Turyševas su kolegomis vadinamosios „Pioneer“ anomalijos mįslei įminti skyrė begalę laiko. Tačiau paaiškinimą mokslininkai vis tik surado.
(15) 2011-06-20 0
Kosminis zondas „Voyager 1“ kirsti ribą, ties kuria baigiasi Saulės sistema ir prasideda tarpžvaigždinė erdvė, turėtų šiek tiek anksčiau nei planavo mokslininkai. Apie tai byloja paties zondo ir jo „kolegos“, Saturno apylinkėse dirbančio zondo „Cassini“ atsiųsti naujausi duomenys. „Voyager 1“ bus pirmasis žmonių sukurtas objektas, paliksiantis Saulės sistemą.
(1) 2011-06-10 0
Saulės sistemos paribiuose – toliau nei už šimto astronominių vienetų nuo mūsų šviesulio – plytintis magnetinis laukas primena… geros giros putą, o vieno tokios putos „burbuliuko“ skersmuo – 150 mln. kilometrų. Informacijos apie porėtą Saulės sistemos paribių magnetinio lauko struktūrą buvo gauta išnagrinėjus šiuo metu heliosferos mantija skriejančių kosminių zondų „Voyager“ duomenis.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos