Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Savadarbės transporto priemonės
 
 

Savadarbės transporto priemonės

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(6) 2011-08-18 1
„V. Bulgakov” – taip savarankiškai perdarytą automobilį „ZAZ Tauria“ nutarė pavadinti pensijon išėjęs 72-ejų buvęs rusų lakūnas Valerijus Bulgakovas. Nors ruso tvarinys iš pirmo žvilgsnio atrodo labai „sunkiai“, jis vis dėlto skrenda. Ironiškiausia, jog prasmę šiuo atveju turi ir garsiojo austrų energetinio gėrimo šūkis „… – suteikia sparnus!“: juk apibūdinimas „raudona“ (angl. – „red“) tinka visai rusiškai produkcijai, o „Bul“ ...
(0) 2011-08-13 0
Motociklų pasaulyje rekordų – kad pažiro, tai pažiro. Prieš keletą dienų informavome, jog JAV buvo pagerintas maksimalaus greičio rekordas važiuojant atviru motociklu. Šįkart rekordas ant dviejų ratų – kiek kitoks: kalba eis apie motociklo ilgį, kuris siekia net 22 metrus.
(0) 2011-05-13 0
Nors šis aparatas ir skleidžia žoliapjovės garsą, jam kur kas geriau sekasi ne pjauti žolę, o skrosti bangas. Tai – 76 metų išradėjo mėgėjo Johno Hintono kūrinys, pramintas „Kelio trumpintoju“, pagamintas iš nemažos žoliapjovės ir senos valties.
(2) 2011-03-09 0
Kurių galų žmogui konstruotis pietų stalą, pavadinimu „Fast Food“ („Greitas Maistas“), kuris greičio poligonuose pasiekia 210 km/h ir svaidosi liepsnų liežuviais? Vardan troškimo nugalėti. Ir sumušti ankstesnįjį 147,2 km/h siekusį važiuojančių baldų greičio pasaulio rekordą, kuris buvo pasiektas važiuojant sofa.
(2) 2010-12-03 0
Užsispyrusiems įmanoma daug kas - ypač kai į pagalbą pasitelkiamos moderniausios technologijos. Šio moto vedamas Jungtinių Arabų Emyratų gyventojas Haidaras Talebas susirengė į kelionę, kurios metu savos gamybos Saulės elementų varomu vežimėliu neįgaliesiems įveikė 320km dykumos ruožą.
(28) 2010-11-02 1
2011-ieji bus bemaž įspūdingiausi metai elektromobilių istorijoje. Automobilių gamintojai „Tesla Motors” ir „Fisker” vartotojams ketina pristatyti savo revoliucinius, keturdurius prabangius elektra varomus automobilius. Be to, Šiaurės Amerikos rinkai bent po vieną elektromobilio modelį pristatys ir tokie šios pramonės žaidėjai, kaip „General Motors”, „Nissan” ir „Ford”. Taigi, belieka vienintelis klausimas - kurį elektromobilį rinktumėtės?
(5) 2010-04-10 0
Niujorko "Central Park" lankytojai tikriausiai nustebo, išvydę pro šalį arklių tempiamą karietą, perdarytą iš visureigio "Hummer H2". Tai - režisieriaus ir menininko Jeremy Dean'o projektas, kuris teigia kartu su savo kolegomis tokiais kūriniais reaguojantis į dabartinės automobilių rinkos situaciją.
(4) 2010-03-09 0
Vakar Didžiojoje Britanijoje pristatytas automobilis, vietoj įprastinio kuro naudojantis kavą. Tiesa, transporto kamščių ji nepanaikins, o ja naudotis greičiausiai nesiryš niekas, nes ja važinėti kainuoja nuo 25 iki 50 kartų brangiau nei benzinine transporto priemone.
(19) 2010-02-23 0
Pirmosios žinios apie "HumanCar" projektą pasirodė dar 2006 metais. Šios transporto priemonės išradėjas Chuck Greenwood savo kūrinio nenustojo tobulinti ir toliau siekia įgyvendinti savo svajonę - rinkai pateikti ekologišką alternatyvą automobiliams. Savo naujausiame video jis pristato hibridinį modelį "HumanCar Imagine_PS", kuris varomas ir žmogaus, ir elektrinio motoro jėga.
(23) 2010-01-07 0
"YouTube" vartotojas pseudonimu 'rhauf1' portale patalpino video, kuriame pristato originalią savo paties rankomis konstruotą transporto priemonę "Chainlink". Visureigis surinktas iš atliekamų automobilio dalių, rankiniu būdu pagaminant trūkstamas detales.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos