Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Savadarbės transporto priemonės
 
 

Savadarbės transporto priemonės

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(6) 2011-08-18 1
„V. Bulgakov” – taip savarankiškai perdarytą automobilį „ZAZ Tauria“ nutarė pavadinti pensijon išėjęs 72-ejų buvęs rusų lakūnas Valerijus Bulgakovas. Nors ruso tvarinys iš pirmo žvilgsnio atrodo labai „sunkiai“, jis vis dėlto skrenda. Ironiškiausia, jog prasmę šiuo atveju turi ir garsiojo austrų energetinio gėrimo šūkis „… – suteikia sparnus!“: juk apibūdinimas „raudona“ (angl. – „red“) tinka visai rusiškai produkcijai, o „Bul“ ...
(0) 2011-08-13 0
Motociklų pasaulyje rekordų – kad pažiro, tai pažiro. Prieš keletą dienų informavome, jog JAV buvo pagerintas maksimalaus greičio rekordas važiuojant atviru motociklu. Šįkart rekordas ant dviejų ratų – kiek kitoks: kalba eis apie motociklo ilgį, kuris siekia net 22 metrus.
(0) 2011-05-13 0
Nors šis aparatas ir skleidžia žoliapjovės garsą, jam kur kas geriau sekasi ne pjauti žolę, o skrosti bangas. Tai – 76 metų išradėjo mėgėjo Johno Hintono kūrinys, pramintas „Kelio trumpintoju“, pagamintas iš nemažos žoliapjovės ir senos valties.
(2) 2011-03-09 0
Kurių galų žmogui konstruotis pietų stalą, pavadinimu „Fast Food“ („Greitas Maistas“), kuris greičio poligonuose pasiekia 210 km/h ir svaidosi liepsnų liežuviais? Vardan troškimo nugalėti. Ir sumušti ankstesnįjį 147,2 km/h siekusį važiuojančių baldų greičio pasaulio rekordą, kuris buvo pasiektas važiuojant sofa.
(1) 2011-11-23 0
Du reaktyviniai varikliai ant dviejų ratų, ir viršyti 320 km/h greitį – vieni juokai. Jei tik atsirastų tokių nutrūktgalvių, „Harley Davidson“ ras, ką jiems pasiūlyti. Galbūt įspūdingiausią gyvenime pasivažinėjimą motociklu. Reaktyviniu „Harley Davidson“ motociklu.
(5) 2011-10-24 0
Dauguma nuosėdų nėra tokios nenaudingos kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio – pavyzdžiui, kavos tirščiai, kuriuos mes dar visai neseniai išmesdavome. Tirščiai gali būti puikiai naudojami kaip automobilio degalai.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos