Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Savadarbiai kosminiai zondai
 
 

Savadarbiai kosminiai zondai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2013-05-08 3
Ernestui Kalabuckui dar tik dvidešimt, o jis jau kuria projektus, kuriuos būtų galima supainioti su NASA projektais. Paleidęs du savadarbius zondus į kosmosą ir nufotografavęs Lietuvą, studentas nesustoja ir ketina į orą skraidinti vis sunkesnius daiktus, galų gale – ir patį žmogų.
(19) 2012-02-07 2
Prieš daugiau kaip dvejus metus rašome apie originalų lietuvio moksleivio projektą „GLORY I“. Jo autorius Molėtų rajone Joniškio miestelyje gyvenantis 17 metų Ernestas Kalabuckas nuo to laiko nesėdėjo rankų sudėjęs - patobulinęs įrangą, praėjusiais metais į dangų paleido naują zondą „GLORY II“.
(2) 2012-01-24 0
Interneto cenzūra gali tapti bejėgė, jei kompiuterių programuotojai įgyvendins savo tikslus ir į orbitą iškels nuosavus palydovus. Visus savo planus, kaip išvengti interneto kontrolierių, jie atskleidė Berlyne vykusiame renginyje „Chaotic Communications Congress“.
(22) 2011-01-25 0
Palydoviniai telefonai nėra naujiena, tačiau šis taps palydoviniu tiesiogine prasme - viena Didžiosios Britanijos kompanija planuoja dar šiais metais į orbitą išvesti 30 centimetrų ilgio mikropalydovą, kurio sistemoms valdyti bus panaudotas "Android" operacinės sistemos pagrindu veikiantis išmanusis telefonas.
(5) 2010-12-17 0
Eksperimentai su į didelį aukštį kylančiais meteorologiniais balionais, į stratosferą iškeliančiais „Google“ „Nexus S“ išmaniuosius telefonus, atskleidė, kad jie gerai atlaiko ekstremalų šaltį ir vėją maždaug 30 kilometrų aukštyje.
(6) 2010-11-18 0
Britų aviacijos ir kosmoso entuziastai pateko į istoriją sugebėję stratosferon iškelti ir ten paskraidinti popierinį lėktuvą. Jų sukurtas lėktuvas Vulture-1 (Grifas-1) ne tik puikiai skrido, bet ir prifotografavo įspūdingų vaizdų.
(4) 2010-10-20 0
Tėvo ir sūnaus į dangų netoli Niujorko paleistas oro balionas su HD vaizdo kamera ir „iPhone“ telefonu pakilo į 30 kilometrų aukštį ir nufilmavo juoduojantį kosmosą.
(24) 2009-11-22 0
Kai rašome apie mokslo ar technologijų pasiekimus, dažniausiai tai būna naujienos iš užsienio – JAV, Japonijos, D. Britanijos ar kitų valstybių garsiųjų universitetų arba kitų institutų mokslo darbuotojų tyrimų rezultatai arba pasaulinių įmonių inžinieriniai projektai. Na, galbūt dar labai nestebina ir pirmaujančių mokslo įstaigų studentų pasiekimai arba jų originalūs projektai. Tačiau gabių ir svarbiausia, iniciatyvių jaunų žmonių yra ne tik kažkur „už ...
(15) 2009-09-17 2
Masačusetso technologijos instituto (JAV) studentai, į aukštuosius atmosferos sluoksnius stratosferiniu balionu iškėlę vos 150 dolerių kainavusius prietaisus, nufotografavo Žemės ir atvirojo kosmoso ribą, pranešė „Popsci.com“.
(23) 2009-03-22 5
Paaugliai iš Ispanijos, panaudodami vos 180 litų kainuojantį fotoaparatą ir iš latekso pagamintą oro balioną, sugebėjo gauti įspūdingas Žemės nuotraukas, užfiksuotas 32km aukštyje.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos