Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Savi-organizuojančios molekulės
 
 

Savi-organizuojančios molekulės

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2019-04-09 37
Tai yra tikra problema, su kuria susiduria dažnas automobilio vairuotojas – mažesni ir didesni automobilio įbrėžimai. Ir kuo jie didesni, tuo tokie įbrėžimai labiau gadina automobilio išvaizdą. Visgi, Vokietijos mokslininkai turi sprendimą, kaip išspręsti tokią problemą.
(0) 2019-02-25 51
Metalų korozija gali susilpninti įvairias struktūras ir net sukelti tiltų ar vamzdynų avarijas. Antikorozinės dangos padeda tam užkirsti kelią, tačiau jos tampa neefektyvios, kai yra praduriamos, įtrūksta ar yra kaip nors kitaip pažeidžiamos. Dabar Northwestern’o universiteto mokslininkai skelbia sukūrę save pasigydančią dangą, kuri per kelias sekundes gali susitaisyti savo įtrūkimus.
(0) 2016-10-06 6
„Mažos ma­šinė­lės man la­bai pa­tin­ka…“ Pa­na­šu, to­kios nuo­mo­nės bu­vo ir šių me­tų No­be­lio pre­mi­jos ko­mi­te­to na­riai.<br />Ir šią pre­miją pa­dės
(0) 2013-09-16 4
Aktorius Robertas Patrickas filme „Terminatorius 2“ vaidino „T-1000“ – iš skysto metalo pagamintą robotą, kuris galėdavo nuolat atsikurti. Praėjus daugiau nei 20 metų nuo filmo pasirodymo, ispanų mokslininkai teigia sukūrę pirmąjį atsikuriantį polimerą.
(3) 2010-09-06 0
Augalai labai efektyviai panaudoja šviesos energiją, ir mokslininkai jau seniai mėgina įminti milijonų metų trukmės evoliucijos pasiekimus ir juos panaudoti.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos