Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Savivertė
 
 

Savivertė

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(20) 2018-05-12 19
Septintame praėjusio amžiaus dešimtmetyje atlikta po avarijos ligoninėse atsidūrusių vairuotojų apklausa parodė, kad jie savo vairavimo gebėjimus vertino itin gerai – mes visi turime panaš
(12) 2009-11-05 0
JAV psichologai teigia, kad iš sunkia liga sergančių žmonių atėmus viltį pasveikti, jie tampa laimingesni.
(11) 2010-12-02 0
Vyrauja nuostata, kad moterys vis dar atsilieka nuo vyrų gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos ir matematikos srityje. To priežastys iš dalies gali būti psichologinės. Netikėta, tačiau 15 minučių rašto užduotis padėjo sumažinti akademinių pasiekimų skirtumus tarp vaikinų ir merginų. Eksperimento rezultatai atskleidė, kad trumpas pratimas raštu padėjo studentėms geriau išlaikyti fizikos egzaminą.
(10) 2011-07-08 0
Jei skaitote šį straipsnį, apačioje po juo galite pamatyti „patinka“ (angl. – like) mygtuką - paspauskite jį, juk taip gera būti mėgiamam, wsj.com rašo psichologas Neilas Straussas.
(8) 2016-07-28 52
Pagarsinkite kolonėles ir įsijunkite pačią niūriausią metalo muziką, kokią tik sugebėsite rasti. Belgijos ir Vokietijos mokslininkų komanda padarė išvadą, kad metalas padeda klausytojams įveikti mirties baimę, depresiją ir išvaduoja nuo egzistencinio liūdesio.
(7) 2010-09-02 0
Senesniems žmonėms patinka blogos naujienos apie jaunimą, nes tai padidina jų savigarbą, rodo naujausias tyrimas. Pasak Vokietijos tyrėjų, vyresni žmonės visuomenėje dažnai vaizduojami neigiamai: nors jie ir išmintingi, tačiau jie taip pat lėti ir užmaršūs.
(7) 2019-03-28 -6
Žinių nuotrupos gali įsirėžti į galvą – ir iš to nebūna nieko gera. Naujas mokslinis tyrimas parodė, kad žmonės, kurie socialinių tinklų naujienų srautuose perskaito tik antraštes ir trumpus fragmentėlius, mano žinantys daugiau, nei galima būtų pasigirti iš tikrųjų, rašo „Science Alert“.
(7) 2009-07-15 0
Pozityvių frazių, tokių kaip „Aš esu mėgstamas žmogus“ ar „Man pasiseks“, kartojimas gali priversti jaustis dar prasčiau, užuot pakėlusios žmogaus savivertę.
(7) 2016-06-19 56
Nuo pat vaikystės tik ir girdime, kad su tinginyste reikia kovoti. Sutelkiame visas pastangas į šią kovą ir visai nesistengiame savo „priešo“ pažinti iš arčiau. O tiesą sakant, tingulys tinguliui nelygu. Jei tik žinotume, kokia tinginystė mus kamuoja, tai ir „priešnuodžių“ jai surasti būtų paprasčiau.
(5) 2018-07-09 10
Nors fizinė veikla padeda atsikratyti melancholiškų nuotaikų, išsikapstyti iš depresijos, persistengus taip pat gali kilti problemų – kai sportas tampa vieninteliu būdu pabėgti nuo nemalonumų, pradeda vystytis priklausomybė.
(4) 2017-04-03 41
Savivertė yra kaip sveikata – nėra per daug sveiko žmogaus, nėra ir per gerai save vertinančio, o nepasitenkinimas savimi kelia daug intensyvių jausmų, su kuriais sunku susidoroti. Taip LRT RADIJUI sako klinikinė psichologė Lina Rasimaitė.

(4) 2013-04-16 0
Seksas yra tarsi pinigai ar turtai: kuo tau labiau atrodo, kad kaimynai jo turi daugiau, tuo prasčiau jautiesi, ironizuoja „Popsci.com“.
(3) 2010-01-26 1
Mokslininkų teigimu, Vakarų šalyse pasiekta pažanga sveikatos apsaugos srityje, gerėjantis išsilavinimas ir ilgėjanti gyvenimo trukmė vadinamąją „vidurinio amžiaus krizę“ jau pavertė praeities dalyku.
(3) 2017-11-22 24
Vieną 1995 metų dieną stambaus sudėjimo vidutinio amžiaus vyriškis vidury baltos dienos apiplėšė du Pitsburgo (JAV) bankus iš eilės. Jis nebuvo prisidengęs veido kauke, apskritai niekaip nebuvo užsimaskavęs. Ir dar išeidamas iš bankų mandagiai nusišypsodavo apsaugos filmavimo kameroms, rašo „Big Think“.
(3) 2017-10-30 29
Pripažinkime – kiekvienas nori vairuoti kuo geresnį automobilį ar gyventi kuo geresniame būste. Psichologai vieningai sutaria, tai visiškai normalus noras. Tačiau viena yra norėti, o visai kas kita – gyventi pagal savo kišenę. Ekonominio pakilimo laikais tai yra pakankamai lengva, kai paskolos yra nesunkiai prieinamos. Taip galima bent trumpam pasijusti turtingųjų klubų nariais. Tačiau tik laikinai, nes po momentinio džiaugsmo netrukus ima slėgti sunkiai pakeliama paskolos našta.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos