Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Sekimas darbe
 
 

Sekimas darbe

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2017-05-02 6
<em>Silicio slėnis diktuoja ne tik technologijų ir <a href="http://www.technologijos.lt/n/zmoniu_pasaulis/redakcijos_akiratis/S-59355/">gyvenimo stiliaus</a> madas. Kitas permainų taikinys – jūs
(2) 2015-05-12 4
Socialiniame tinkle „Twitter“ vartojai gali rašyti ką tik nori ir kada nori, tačiau kai kurie į internetinę erdvę paleisti pasisakymai gali kainuoti ne tik prarastą reputaciją, bet ir darbo vietą. Pateikiame įvairiose darbovietėse plušėjusių asmenų neatsakingus pareiškimus „Twitter“ paskyrose, po kurių jie buvo atleisti iš užimamų pareigų.
(0) 2013-03-15 0
Ligoninės San Paulo mieste vadovybė aptiko, kad keli gydytojai pasigamino iš plastiko dirbtinius pirštus, kuriuos naudojo žymėti fiktyvų atvykimą į darbą.
(0) 2013-03-14 0
Kad gautų daugiau informacijos ir panaudoti ją savo įmonės gerovei, darbdaviai vis dažniau naudoja elektroninius įrenginius, sekančius savo pavaldinių bendravimą ir darbą, rašoma „Vedomosti“. Prieš keletą metų „Bank of America“ nusprendė išsiaiškinti, ar jo darbuotojų darbingumas priklauso nuo jų tarpusavio bendravimo intensyvumo ir kolektyvo susitelkimo.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos