Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Seksualinė prievarta
 
 

Seksualinė prievarta

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(31) 2019-06-20 51
Kai kurie tokį sprendimą pavadintų žmogaus teisių pažeidimu, bet Alabamos (JAV) gubernatorius naująjį įstatymą pasirašė. Seksualinius nusikaltimus padarę nusikaltėliai bus chemiškai kastruojami.
(1) 2018-07-11 0
Švedijoje nuo liepos 1-osios įsigaliojo naujasis seksualinių nusikaltimų įstatymas, kuriuo remiantis seksas be aiškaus abiejų pusių sutikimo bus laikomas prievarta.
(4) 2017-09-09 37
Moterys, žagintos ir kankintos Sirijos vyriausybės kalėjimuose, stoja į kovą ir kloja pagrindus ateities teisinėms kovoms prieš karo nusikaltimus, skelbia independent.co.uk.
(3) 2017-02-16 12
Daugybė pasaulio žmonių vis dar yra religingi. Nors mūsų kraštuose religijos praktika dažniausiai apsiriboja nekenksmingu vaikščiojimu į šventoves, pasaulyje yra bendruomenių, kurių religiniai lyderiai elgiasi neatsakingai. Štai vienas pastorius Pietų Afrikos Respublikoje visai neseniai tikintiesiems liepė gerti žiurknuodžius. Nors internete šis žmogus jau yra smerkiamas ir gali susilaukti pelnytos bausmės, tai nebuvo keisčiausias kokio nors pastoriaus poelgis.
(0) 2016-11-14 -12
Socialiniai tinklai turi įvairių privalumų – jie padeda mums palaikyti ryšį su savo artimaisiais, greitai dalintis įspūdžiais, įžvalgomis ir nuomonėmis, užmegzti naujų pažinčių. Žinoma, žmonės su šiais tinklapiais palaiko skirtingą santykį. Kai kurie drąsiai dalinasi viskuo, o kiti tik tyliai perskaito naujienas. Tačiau nėra jokios abejonės, kad populiariausi socialiniai tinklai yra pilni pavojų. Mokslininkai iš Birmingemo miesto universiteto (BCU) atliko tyrimą ir įvardijo pagrindinius „Facebook žudikų“ tipus.
(0) 2016-10-06 8
Manoma, kad moterys yra mažiau agresyvios už vyrus, todėl rečiau nusikalsta ir dar rečiau tampa ypač pagarsėjusiomis serijinėmis žudikėmis. Vis dėlto, šios tendencijos keičiasi.
(0) 2016-08-08 50
Šėtonas Žemėje – taip neretai pristatomas bene žiauriausias sovietmečiu žudikas, veikęs Rusijoje. Dieną, kai kuklus gyvenimo nelepintas impotentas pratrūko, prakeikė tūkstančiai. 12 metų jis nevaržomas žudė moteris ir vaikus.
(0) 2016-06-11 49
Kalėjime buvo apklausta grupė prievartautojų, aiškinantis, pagal kokius kriterijus jie pasirenka potencialią auką. Kai kurie nusikaltėlių pasakyti faktai gerokai stebina.
(1) 2016-05-16 9
Istorinio Sevilijos parko šlavėja Carmen Moreno, pravarde del Pincho, netikėtai tapo detektyvinio pasaulio įžymybe. Didžiulė JAV serialo „CSI kriminalistai“ gerbėja padėjo policijai išspręsti žmogžudystės bylą.
(1) 2016-03-23 18
Nusikalstamo pasaulio atstovais dažniausiai yra įprasta matyti vyrus, tačiau šių moterų žiaurumas gerokai pralenkia net pačius garsiausius nusikaltėlius.
(5) 2015-12-30 10
Teroristinės organizacijos „Islamo valstybė“ (ISIL) teritorijoje pradėjo veikti išsamios vergių laikymo taisyklės. ISIL pasiuntinių platinamos fatvos atsidūrė JAV spec. pajėgų rankose reidų Sirijoje metu dar šių metų gegužę, dalį šių reglamentų paviešino naujienų agentūra „Reuters“.
(16) 2014-03-01 1
Ra­šy­to­jos ir ak­ty­vis­tės Me­li­ssa'os Gira Grant tuoj pa­si­ro­dy­sian­ti kny­ga „Play­ing the Whore“ yra ne­di­de­lis ban­dy­mas pa­keis­ti vi­suo­me­nė­je vy­rau­jan­čius ste­reo­ti­pus ir po­žiū­rį į pros­ti­tu­ci­ją bei dir­ban­čiuo­sius sek­so in­dus­tri­jo­je. Šį kar­tą Grant siū­lo pa­žvelg­ti į sek­so in­dus­tri­ją ne iš „sek­so“, o iš „dar­bo“ pu­sės. Ji tei­gia, kad sek­so dar­buo­to­jai nė­ra vien au­kos, ku­rioms rei­kia tik iš­gel­bė­ji­mo, ta­čiau ir dar­buo­to­jai, ku­rie kaip ir vi­si dir­ban­tys sie­kia pri­ei­­na­­mos svei­ka­tos ap­sau­gos, sau­gios dar­bo ap­lin­kos ir ap­sau­gos nuo už­gau­lio­ji­mų bei iš­nau­do­ji­mo.
(4) 2013-11-06 4
Nyderlandų organizacija sukūrė 10-metę Sweetie (liet. Saldainiukas) iš Filipinų. Virtuali mergaitė atsirado interneto svetainėse, kuriose lankosi pedofilai, siūlantys vaikams pinigus už apsinuoginimą priešais interneto kameras. Gauti duomenys perduodami Interpolui – per du savo gyvenimo mėnesius Sweetie padėjo susekti tūkstantį pedofilų, rašo gazeta.pl.
(12) 2013-09-23 1
Mobiliojo ryšio operatoriai sako, jog galima nustatyti asmens, skambinančiojo pagalbos telefonu 112 buvimo vietą ir tuomet, kai telefone nėra SIM kortelės. Po šeštadienį įvykusios tragedijos, kai Panevėžio rajone buvo nužudyta su pagalbos tarnybomis apie pusvalandį telefonu bendravusi mergina, Bendrasis pagalbos centras (BPC)skelbė, kad merginos buvimo vietos nustatyti nepavyko, galimai dėl to, kad telefonas buvo be SIM kortelės.
(5) 2013-09-12 0
Jungtinių Tautų specialistai šešiose Azijos valstybėse atliko seksualinės prievartos paplitimo tyrimą ir paskelbė šokiruojančią ataskaitą, pranešė BBC.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos