Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Senoviniai gydymo būdai
 
 

Senoviniai gydymo būdai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2019-01-03 44
Paprastai į senovines ar liaudies gydymo priemones tradicinės medicinos atstovai ir specialistai žiūri skeptiškai. Tačiau kai kurie mokslininkai į šiuos dalykus ima atrasti iš naujo – nes gali būti, kad kai kuriais atvejais juose išties gali slypėti vaistas, gydantis nuo ligų ir infekcijų.
(2) 2018-06-11 -4
Ne paslaptis, jog Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas didžiuojasi savo fizine būkle. Dažnai matome nuotraukas, kuriose jis pozuoja pusnuogis ant arklio ar traukiantis žuvis iš vandens. Tačiau kokia iš tiesų yra šio 65-erių metų politikos veterano sveikatos paslaptis? Jis mano, jog su tuo yra susijęs elnių ragų kraujas.
(0) 2018-01-12 3
„Jūs tikrai nežinojote, kad ricinos aliejus gali atstoti daugybę skirtingų vaistų pakuočių pradedant nuo imuniteto palaikymo, baigiant artrito skausmu ir šių skausmų mažinimu. Jūs tiesiog privalote savo vaistinėlėje turėti ricinos aliejaus“, – LRT TELEVIZIJOS laidoje „Klauskite daktaro“ teigia gydytojas Alvydas Unikauskas.
(6) 2016-10-03 14
2016 metų Rio olimpinėse žaidynėse be pergalių bei pažaliavusių baseinų, žmonių dėmesį patraukė ir keisti apskritimai ant sportininkų kūno. Taigi, kaip, po velnių, atsirado tos raudonos dėmės ant R.Meilutytės nugaros?
(3) 2016-07-20 22
Kinų medicina kūną suvokia kaip energijos sistemų kompleksą, kurį galima paveikti masažuojant ir spaudant tam tikrus taškus. Šie metodai padeda energijai plūsti į reikiamus organus, rašo justhealthylifestyle.com.
(0) 2016-02-23 118
Pirmiausia reikėtų pastebėti, jog knarkimas atsiranda dėl įvairių sveikatos sutrikimų tad tik tuomet, kai būsite visiškai sveiki, galėsite visam laikui pamiršti apie knarkimą.
(0) 2015-04-03 103
Atkūrę dar IX amžiuje anglo-saksų išrastą vaistą iš svogūnų, česnakų ir galvijų tulžies, mokslininkai apstulbo: šis senovinis vaistas beveik visiškai sunaikina meticilinui atsparią auksinio stafilokoko infekciją (MRSA).

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos