Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Šešėlinis verslas
 
 

Šešėlinis verslas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2018-11-14 4
Rusijoje užfiksuota daugiau kaip 100 nelaisvėje laikomų banginių. Jie įkalinti mažuose perpildytuose baseinuose, vadinamuose „banginių kalėjimu“, Rusijos pietryčiuose. Įtariama, kad orkos ir baltieji delfinai ten laikomi tam, kad būtų nelegaliai parduoti Kinijos pramogų parkams.
(3) 2018-08-08 3
Turbūt ne kartą girdėjote juokelius apie tai, kad kas nors pritrūkęs pinigų parduos inkstą ar kokią kitą kūno dalį. Juokelis nuvalkiotas, bet kas liūdniau – atsiradęs iš realių faktų (kad ir kaip neįtikėtinai tai skambėtų ar kokie reti tokie atvejai atrodytų).
(1) 2017-12-13 27
Ne vienas apžvalgininkas teigė, kad Šiaurės Korėjos ekonomika galiausiai sugrius. Kaskart griežtindami sankcijas politikai tikisi, kad jos paliks Šiaurės Korėją be pinigų ginkluotės projektams vystyti, tačiau niekas nesikeičia. Šiaurės Korėja nesijaučia tarptautinės bendruomenės dalimi ir todėl nemano, kad turi paisyti jos normų. Nors situacija šalyje prasta ir gyventojai kenčia, vargu, kad režimas pritrūks pinigų - štai 7 būdai, kaip Šiaurės Korėja užsidirba naujiems projektams.
(6) 2017-10-02 66
2016 m. rugpjūtį pastebėtas laivas su Šiaurės Korėjos kroviniu iš pat pradžių atrodė įtartinai. Neaiškus krovinys buvo uždangstytas brezentu, o ir laivui skirtas dėmesys nesutapo su oficialia versija, kad jame - geležies rūda. Egipto pareigūnų sulaikytame laive rasta ginklų kontrabanda - 30 tūkstančių granatsvaidžių. Visgi, Jungtinių Tautų tyrimas nustebino labiau nei sulaikyto krovinio dydis. Kam buvo skirti šie ginklai?
(4) 2017-07-31 104
Pastaruoju metu žiniasklaida mirga pranešimais apie turingiausią pasaulio žmogų. Vieną akimirką tai „Amazon“ vadovas Jezzas Bezosas, o kitą – „Microsoft“ įkūrėjas Billas Gatesas susigrąžina savo pozicijas. Abu šie verslininkai žongliruoja maždaug po 90 milijardų dolerių vertu turtu. Tačiau ne vienas analitikas spėlioja, kad tikrasis turtingiausias žmogus savo turtu oficialiai girtis negali, nes didelė dalis jo – įgyta neteisėtai. Kas šis paslaptingas žmogus?
(0) 2017-07-25 3
Ilgai atidėliotas pirmasis nacionalinis čekių žaidimas įvyks jau šį rudenį. Žaidime norintys dalyvauti gyventojai galės internetiniame tinklalapyje užregistruoti kasos aparatų kvitus, iš kurių naudojant atsitiktinį skaičių generatorių bus išrinkti laimėtojai. Jie gaus piniginius prizus.
(7) 2017-01-26 30
„Lietuva pastatys sieną, o Rusija už ją sumokės“, – taip juokaujama, perfrazuojant JAV prezidento Donaldo Trumpo pažadą pasienyje su Meksika pastatyti sieną, už kurią sumokėtų patys meksikiečiai. Lietuvių ambicijos kuklesnės, bet aiškėja, kad nuo Rusijos apsitverti panorusi Lietuva gali dar šiemet įgyvendinti sumanymą. O jo prasmė – ne tik simbolinė.
(1) 2016-10-06 13
Dešimtys tūkstančių indų deklaravo turį 9,5 mlrd. dolerių (per 8,4 mlrd. eurų), gautų neteisėtu būdu arba nedeklaruotų dėl mokesčių vengimo, šeštadienį pareiškė Indijos finansų ministras.
(5) 2016-08-17 27
<i>Prieš pusmetį Šiaurės Korėjos valdžia paskelbė ketinanti Pchenjane pastatyti „dangoraižių gatvę“. Ji sumanyta kaip simbolis, parodysiantis visam pasauliui, kad šalis sėkmingai vysto
(4) 2016-07-21 14
<i>Apie kartelinį susitarimą pranešusi kompanija, nors kartelyje ir dalyvavo, 1,2 mlrd € baudos mokėjimo išvengė</i>
(0) 2016-04-11 6
Ofšoras, registruojantieji agentai, nominalieji direktoriai ir kitos sąvokos, dominuojančios paviešintose Panama Papers dokumentuose, nemažai daliai skaitytojų skamba lyg stebuklingi ir mažai ką reiškiantys žodžiai. Vienas iš prieigą prie Panama Papers turinčių leidinių, Rusijos opozicinis laikraštis „Novaya gazeta“, pateikia trumpus su ofšoriniu verslu susijusių terminų paaiškinimus.
(0) 2016-02-01 8
Interneto milžinas „Google“ turės sumokėti daugiau nei 170 mln. svarų į Didžiosios Britanijos biudžetą. Taip atsitiko dėl neskaidrios kompanijos veiklos, praneša LRT RADIJAS apžvelgdamas Didžiosios Britanijos verslo naujienas.
(7) 2015-09-23 1
„Coca Cola“ sulaukė JAV mokesčių inspekcijos (Internal Revenue Service – angl.) pretenzijos, kurioje teigiama, kad bendrovė yra skolinga valstybei milijardus dolerių.
(0) 2015-07-08 21
<em>Arba – kiek kamuolį bespardytum, vis vien Zenonas gaunasi.<br />Publicisto A. Puklevičiaus pamąstymai apie Graikijos referendumą.</em>
(33) 2015-05-02 12
Ar nuslėpti mokesčius, ar nenuslėpti ir bankrutuoti – tai yra pagrindinis etinis klausimas, kurį turėtų atsakyti tie žmonės, kurie mano, jog įmonės privalo nenuslėpti mokesčių, net jei ir bankrutuotų. Taip „Žinių radijui“ ketvirtadienį sakė Lietuvos laisvosios rinkos instituto vyresnysis ekonomistas Vytautas Žukauskas.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos