Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Siemens
 
 

Siemens

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(19) 2015-03-06 -40
Kaip žinia negendančios technikos nėra, bet visiems norisi, kad kompiuteris tarnautų kuo ilgiau. Tad verta pasigilinti, kokie nešiojamų kompiuterių modeliai su problemomis susiduria dažniausiai?
(12) 2010-11-30 0
Šių metų „Formulės-1“ čempionato nugalėtojos, „Red Bull Racing“ komandos inžinieriai laurus nuskynusį bolidą kūrė naudodami „Siemens“ programinę įrangą, kuri apima visus bolido gamybos procesus, taip pat naujų detalių kūrimą kompiuteriuose, iš kurių brėžinius iš karto galima perduoti į gamyklą, o iš ten – montuoti tiesiai į automobilį.
(6) 2008-12-05 0
Bendrovė „Siemens“ išplatino pranešimą, kuriame teigia, jog jos gaminamos kompiuterinės tomografijos skeneris „Somatom Definition Flash“ skleis 40 kartų mažiau radiacijos nei įprasti tomografai.
(3) 2018-06-21 34
„Northvolt“ ir toliau sugeba prisikviesti įspūdingus partnerius, kurie jiems padės Europoje pastatyti milžinišką baterijų „gigafabriką“. Naujausias partneris yra Vokietijos inžinerijos įmonė „Siemens“, kuri nusprendė prie projekto prisidėti ne tik pinigais, bet ir turimomis technologijų žiniomis.
(3) 2012-08-08 0
NASA mokslininkai panaudojo „Siemens“ programinę įrangą skaitmeniniu būdu projektuodami ir virtualiai modeliuodami „Curiosity“ visureigį be bandomojo prototipo sukūrimo. Tai yra didžiausia šių dienų Marso transporto priemonė, sverianti 900 kilogramų, skelbiama bendrovės „Siemens“ išplatintame pranešime spaudai.
(3) 2019-05-24 44
Puikiai žinomas Vokietijos greitkelio (autobano) ruožas tik ką gavo aukštųjų technologijų atnaujinimą. Jame atsirado oro linijos, kurios galės energija pamaitinti hibridinius sunkvežimius.
(3) 2018-08-31 9
„Siemens“ geležinkelių technologijų parodoje „InnoTrans 2018“ ketina pademonstruoti pirmąjį savo krovininių traukinių lokomotyvą „Vectron Dual Mode“, kurį varo ir dyzelinis variklis, ir elektrinė pavara, rašoma pranešime žiniasklaidai.
(2) 2016-10-04 23
Vokietijos technologijų bendrovė „Siemens“ sukūrė naujos kartos vėjo jėgainių mentes „DinoTail Next Generation“, kuriose panaudotas unikalus triukšmą mažinantis sprendimas. Bendrovės inžinieriai, siekdami pagaminti kuo mažiau garso skleidžiančias mentes, įkvėpimo sėmėsi išnagrinėję pelėdų sparnų struktūrą.
(1) 2009-12-28 0
„Siemens“ intensyviai kuria technologijas, leisiančias integruoti elektromobilius į viešąjį elektros tinklą. Kaip greitai įkrauti automobilių akumuliatorius yra tik vienas iš daugybės „Siemens“ sprendinių Danijoje vykdomam projektui „Edison“, pirmajam į elektros tinklą įjungsiančiam transporto priemones. Praktiniai bandymai prasidės 2011 metais Bornholmo saloje.
(1) 2015-04-04 94
Vokietijos inžinerijos milžinė „Siemens“ sukūrė naujo tipo elektrinį variklį, kuris gali paversti elektra varomus keleivinius lėktuvus realybe. 50 kilogramų sveriantis variklis sugeneruoja iki 260 kilovatų (kW) – penkis kartus daugiau nei įprasti tokio paties svorio varikliai.
(0) 2018-06-27 6
„Siemens“ pademonstravo savo naujos kartos greitųjų traukinių „Velaro Novo“ koncepciją, pagal kurią kuriami traukiniai galės išvystyti iki 360 km/val. siekiantį greitį, tuo pačiu metu suvartodami trečdaliu mažiau energijos.
(0) 2009-10-07 0
„E. ON“ elektrinėje Iršinge (Vokietija) sėkmingai baigti didžiausios pasaulyje „Siemens“ pagamintos dujų turbinos bandymai. Jų metu turbina visu pajėgumu dirbo daugiau negu 1,2 tūkst. valandų ir žymiai viršijo planuotą 340 megavatų galią.
(0) 2010-10-27 0
Londone pasirašytas ilgalaikis strateginės partnerystės susitarimas tarp bendrovių „Siemens“ ir „Masdar“, atsinaujinančios energijos iniciatyvos Jungtiniuose Arabų Emyratuose kūrėjos. Pagal susitarimą šiuo metu statomame Masdar mieste „Siemens“ įkurs Vidurio Rytų centrinę būstinę, jungtinį tyrimų centrą ir vykdys novatoriško energijos tinklo statybą.
(0) 2009-08-04 0
Šių metų rugpjūčio 9–ąją iš pasaulinio garso Vokietijos operos teatro „Festspielhaus“ „Siemens“ tiesiogiai transliuos R. Wagner operą „Tristanas ir Izolda“. Operos gerbėjai transliaciją galės stebėti Bairoito (Vokietija) Festplatz aikštėje specialiai pastatytame 90 kvadratinių metrų ekrane, o neturintys galimybės apsilankyti renginyje – internetu.
(0) 2013-03-29 -1
Technologijų ir inovacijų bendrovė „Siemens“ potvynių ir atoslūgių jėgainėje ketina pritaikyti naujus konstrukcinius sprendimus. Jie padidins jėgainės našumą ir sumažins elektros gamybos kaštus, sakoma bendrovės pranešime.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos