Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Sienos
 
 

Sienos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(6) 2020-07-10 -2
Nors visi labai laukiame saulėtų dienų, pasirodę spinduliai gali ne tik džiuginti, bet ir sukelti nepatogumus. Žiemą norime daugiau šilumos ir natūralaus apšvietimo, tačiau mus akina tiesioginiai saulės spinduliai, o vasarą atvirkščiai – bandome slėptis nuo karščio ir atsivėsinti. Kartais atrasti pusiausvyrą atrodo sudėtinga, tačiau dabar tai gali būti išsprendžiama.
(0) 2017-06-26 18
Australijos mokslininkai teigia išradę saulės dažus, kurie absorbuodami vandens garus ir saulės šviesą generuoja švarią vandenilio energiją. Toks procesas, anot išradėjų, gali būti laikomas nenutrūkstamu energijos šaltiniu.
(5) 2016-03-08 98
Facebook socialiniame tinkle patalpintas dailidės Jokūbo filmas, kuriame užfiksuota neeilinė rąstinio namo statyba. Išskirtinis namo bruožas – iš esmės visi darbai atlikti rankomis, pradedant rąstų kirtimu miške, baigiant jų apdaila ir statyba.
(3) 2016-03-01 30
Architektei Ringailei Cibulskytei tai buvo pirmas kartas. Iki tol apie rąstinių namų statybą ji nieko nenutuokė, todėl, kai užsakovas pasakė, kad nori vasarnamio iš rąstų, moteris ėmė dairytis kolegų, kurie galėtų patarti, ką svarbu žinoti kuriant interjerą tokio tipo name.
(1) 2015-05-19 62
Latvijos universiteto mokslininkas Andris Jakovicas Rygos botanikos sode vykdo išskirtinį eksperimentą – bando pastatų sienų konstrukcijų efektyvumą. Pradėtas prieš porą metų, eksperimentas artėja prie pabaigos, o mokslininkas jau turi įdomių žinių.
(63) 2015-04-21 63
Bent trumpam apsistoti rąstiniame name tikriausiai svajoja daugelis, tačiau jei tokio namo sienos nėra apšiltintos, o jame gyvenama nuolat – tai jau įstatymo pažeidimas. Vis dėlto patys valdininkai pripažįsta, kad nubausti prasižengėlių jie nelabai gali ir puoselėja viltį, kad patys žmonės geranoriškai išsikels į kitus būstus.
(0) 2014-08-08 -24
Jei norite parduoti būstą, nebūtina investuoti didelių sumų į kapitalinį remontą, reikia tik kelių nedidelių atnaujinimų, kurie pagreitins pardavimo procesą.
(0) 2014-07-06 35
Lietuvoje jau pastatyta daugiau nei 100 namų iš šiaudų. Nors lietuviai įpratę gyventi mūriniuose arba mediniuose namuose, mūsų šalyje, palyginti su kitomis Europos valstybėmis šiaudinių namų statyba populiarėja sparčiau.
(11) 2013-09-16 22
Koks turi būti lietuvio namas – medinis ar mūrinis? Kaip kam patinka, tačiau sutariama, kad jis turi būti šiltas ir kokybiškas. Medinių namų statytojai tikina galintys pastatyti energiją taupantį namą per pusmetį, o pirkėjai artėjant šildymo sezonui kaip tik ir ieško pigiai išlaikomų namų.
(14) 2013-05-03 3
Konstrukcijos iš smėlio maišų yra plačiai paplitusios visame pasaulyje. Jos jau daugybę metų naudojamos apkasų tvirtinimui, užtvarų, apsaugančių nuo potvynių statybai, garso izoliacijai. Visgi, tokio tipo konstrukcijų pritaikymas namų statybai - vis dar naujovė.
(9) 2013-04-07 -1
Panevėžio rajone Upytės miestelyje šiaudinį namą pastačiusi vietos bendruomenė šiemet jame įrengs amatų centrą. Pasirinkę karkasinį šiaudinio namo statybos būdą statytojai nesigaili: per trejus metus moliu nutinkuotos sienos nesuskilinėjo, rugių šiaudų stogas atlaikė permainingą lietuvišką orą.
(13) 2013-04-03 -1
Anot menininko Tony Culverio, apie 99 proc. visų gyvenamųjų namų yra priešistorinių urvo tipo būstų perprojektavimas. Jis ne tik paaiškina šį teiginį, bet ir sako, jog mums jau laikas išlįsti iš savo urvų, skelbia theecologist.org.
(10) 2013-02-28 9
Namą iš silikatinių blokelių sugalvojęs pasistatyti vyras susidūrė su problema – statant namą jo sienose esantys blokeliai ėmė trūkinėti, o galiausiai statinį teko griauti. Silikatinių plytų gamintojas savo kaltės neįžvelgia, esą žmogus norėjo amžino daikto, o tokių nebūna.
(3) 2012-10-16 9
Suręsti nameliai, kirviais ir ietimis nukabinti vartai, alkavietė. Čia kiekvienas akmuo turi savo reikšmę, ir nėra nieko atsitiktinio. Lyg scena iš filmo apie protėvius: paslaptinga ir didinga.
(15) 2012-10-07 5
Vilniaus Antakalnio seniūnijoje artimiausiu metu bus baigtas statyti pirmasis Lietuvoje pasyvus medinis namas. Šis unikalus statinys pasižymi dideliu sandarumu – jis veikia kaip termosas, sukauptą šilumą išlaikantis ilgą laiką. Todėl pasirinktos būsto vidaus temperatūros palaikymas ištisus metus nereikalaus aktyvaus energijos naudojimo.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos