Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Šiukšlės Mėnulyje
 
 

Šiukšlės Mėnulyje

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2018-02-28 32
Mėnulis kurį laiką žmonių jau nebedomina. Paskutinį kartą žmonės vieninteliame natūraliame Žemės palydove lankėsi dar 1972 metais. Visgi, dabar žmonijos akys krypsta į dar neištirtus tolius, todėl vėl prisimenamas ir Mėnulis. Vokiečiai ten nori turėti 4G ryšį.
(0) 2015-03-23 16
Žmonės palieka šiukšles visur, kad ir kur benuvyktų. Mėnulis nėra išimtis. Manoma, kad žmonių Mėnulyje paliktų daiktų kiekis per dešimtis misijų siekė 190 tūkst. kilogramų.
(7) 2015-01-13 49
Nereikėtų stebėtis, kad Mėnulyje pabuvoję programos "Apollo" astronautai ant gamtinio Žemės palydovo paviršiaus paliko šį bei tą, ko imti atgal į nusileidimo modulį nebevertėjo dėl svorio ir dėl to, kad vietoj jų buvo pasiimta 382 kg Mėnulio uolienų. Mainais už uolienas Mėnuliui buvo palikta fotoaparatų, vėliavų, 12 porų batų ir dar daug visa ko, ką būtinai išvardinsime. Taip pat ir 96 maišeliai su šlapimu bei išmatomis. O ką – negi vešies tokį kelią namo?
(0) 2013-09-30 0
Mėnulio paviršiumi iki šiol yra vaikščioję dvylika astronautų. Savo ekspedicijų metu jie ant Žemės palydovo paliko kelias Amerikos vėliavas, šiek tiek įrangos, golfo kamuoliukų, nedidelę statulėlę žuvusiems astronautams atminti ir kitokio pobūdžio „dovanėlių“.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos