Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Šiuolaikinė vergovė
 
 

Šiuolaikinė vergovė

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2018-04-17 5
Požiūrio į darbuotojus ir kolegiškumo atžvilgiu „Tesla“ reputacija tikrai neblizga. Remiantis pranešimais, gautais iš bendrovei priklausančios gamyklos Frimonte, Kalifornijoje, už automobilių surinkimą atsakingo personalo darbo tempas čia vertinamas labiau nei kokybė, o priverstiniai viršvalandžiai įvardijami kaip konkrečius sužalojimus, kurių šiaip jau buvo galima išvengti, nulėmusi priežastis, rašo autoblog.com.
(2) 2017-08-19 15
Jungtinės Karalystės (JK) Nacionalinė nusikaltimų agentūra (NCA) rugpjūčio pradžioje paskelbė, kad šalyje egzistuoja paralelinė visuomenė – žmonės, kuriuos vergovei išnaudoja negailestingos nusikalstamos grupuotės, rašo „The Times“.
(2) 2017-06-16 36
Diktatoriaus Kim Jong-uno valdomoje Šiaurės Korėjoje su visais, kurie kelia bent menkiausią grėsmę režimui, susidorojama labai žiauriai. Kaliniai verčiami dirbti kiaurą dieną, prievartaujami už nusižengimus ir net turi patys kasti sau kapus.
(1) 2017-01-13 -3
Laura Passoni – viena iš 550 moterų, apie kurias žinoma, kad išvyko į Siriją ir Iraką, jog prisijungtų prie „Islamo valstybės“, skelbiama 2015 m. Strateginio dialogo instituto ataskaitoje. Nuo tada jų yra išvykę dar daugiau. Tačiau ne visos moterys, kurios prisijungia prie IS, yra pasirengusios vykdyti išpuolius, rašo PRI.
(4) 2015-12-09 18
Neliečiamieji dalitai – Indijos gyventojų grupė, kurios žmonės nuo seno laikomi nešvariais, sugadintais ir iki šiandien susiduria su kastų diskriminacija. Žmogaus teisių organizacija „Human Rights Watch“ neseniai išplatino ataskaitą, kad, nors šalies konstitucija draudžia diskriminaciją, iki šiandien dalitai verčiami atlikti juodžiausius darbus, o kitų kastų atstovai dalitus vengia liesti.
(4) 2015-11-18 8
Viena priežasčių, kodėl agresyviems islamistų pamokslininkams taip puikiai sekasi į fanatikų, pasiruošusių padėti galvą, gretas užverbuoti nusivylusius jaunuolius, – „Islamo valstybės“ sekso politika. Tai – ne tik pomirtinės viltys tenkinti aistras amžinajame gyvenime su rojaus mergelėmis hurijomis. Sekso pažadai apima ir šiapusinį gyvenimą.
(6) 2015-07-16 87
Pchenjano režimas skelbia, kad šalis išrado vaistus beveik nuo visų žmogui žinomų virusų. Tačiau pasaulį sukrėtė kraupi žinia – šioje laboratorijoje buvo atlikinėjami žiaurūs eksperimentai, rašo dailybeast.com.
(2) 2015-05-15 41
Kaip pasakojo Pietų Kinijos policijos pareigūnai, stebėdami pravažiuojančius automobilius jie staiga pamatė atvažiuojantį vienatūrį, kurio kėbulas buvo taip nusėdęs, jog dugnas beveik lietė kelio paviršių. Iš sustabdyto lengvojo automobilio netrukus tarsi žirniai pasipylė net 51 keleivis.
(3) 2011-08-23 0
Pasaulyje dažnos ne tik gamtinės stichijos, ligos, karai – nereti ir žmogžudžių, prievartautojų, vagių išpuoliai. Tai – tik kelios pagrindinės priežastys, dėl kurių gyventi gimtojoje planetoje nėra visiškai saugu, rašo portalas „Business Insider“. Be abejo, su pavojais susidurti galima bet kurioje pasaulio valstybėje, mieste, mažame kaimelyje – nukentėti galima ir nuo savo paties sukurtų išradimų. Tačiau kai kurių pasaulio vietų galbūt tiesiog derėtų ven...
(54) 2011-06-21 1
Viso pasaulio, taip pat ir Lietuvos, mobiliųjų telefonų vartotojai kūrena Kongo Demokratinės Respublikos (KDR) karų židinį. Bendrovės negali nurodyti, iš kur atkeliauja telefonams pagaminti būtinos medžiagos, todėl nė vienas negali būti tikras, kad įsigydamas telefoną nenupirko sukilėliui šautuvo ir nepasiuntė myriop dar vieno KDR gyventojo.
(2) 2010-02-25 0
Aaronas Cohenas Jonty Thern ir jos vyresniąją seserį Channy pirmą kartą sutiko 2005 metais dainuodamas karaoke Kambodžos miesto Batambango bare. Nuo to laiko jis kasmet sugrįžta susitikti su mergaitėmis.
(4) 2010-02-06 0
Haityje daugybę metų vaikai „skolinami“ kitų namų ūkiams. Tai – dalis šios šalies kultūros. Vieniems iš „paskolintų“ vaikų pasiseka – jie gauna galimybę lankyti mokyklą. Kitiems pasiseka mažiau. Į mokyklos suolą jie taip ir neatsisėda. Jie tampa vergais, rašo savaitraštis „Newsweek“.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos