Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Šiuolaikinio gyvenimo būdo įpročiai
 
 

Šiuolaikinio gyvenimo būdo įpročiai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(24) 2013-08-19 8
„Ką siūlo Mefistofelis Faustui? Nesibaigiančią kaitą. Aš bijau, kad Mefistofelio svajonė yra įgyvendinta: mes turime tokią kaitą, kokios sustabdyti nebėra jokių šansų. Tik klausimas, kada žmogus nuspręs sustoti, supratęs, kad prasmė slypi sustojime, akimirkų sulaikyme, o ne kaitoje“, – sako filosofas profesorius Leonidas Donskis, kalbėdamas apie gyvenimo prasmę.
(1) 2013-08-08 1
Įtakos troškimas, jaunystėje padarytų klaidų taisymas, emocinio ryšio nusipirkimas ir savo asmeninio gyvenimo nustūmimas į antrą planą – psichologai sako, kad šios priežastys skatina tėvus šelpti jau suaugusius savo vaikus. Ekonomistai atkerta: be finansinės paramos jaunos šeimos tiesiog visiškai nuskurstų.
(12) 2013-07-28 0
Liepos 24-oji, tai diena, kada žymima Wan Khao Phansa – budistų gavėnios pradžia, kada daugelis vienuolių Tailande traukia į šventyklas trims mėnesiams medituoti, mokytis ir atsiriboti nuo materialaus pasaulio, rašo qz.com.
(1) 2013-06-28 0
Gana dažnai nutinka taip, kad ant gaminio pakuotės nebūna užrašyti jokie priedai, tačiau ištyrus produktą paaiškėja, kad jis nėra jau toks ir „nekaltas“. Vartojamas gaminys, kuriame yra keli jo etiketėje nepaminėti konservantai, saldikliai, dažikliai, per kelis metus gali sukelti nemažų sveikatos sutrikimų. Tam, kad žinotum, ką perki ir kokia gaminio sudėtis, reikia būti ypač atidžiam ir žinoti nemažai informacijos apie produktų etiketes.
(1) 2013-06-24 0
Lietuviai yra sėslūs ir nelinkę keisti gyvenamosios vietos atsižvelgiant į besikeičiančius poreikius: mus, pasak LRT.lt pašnekovų, pririša įsigytas nekilnojamasis turtas ir darbas – nesame ekonomiškai stiprūs, kad šiuos dalykus galėtume keisti kada panorėję. Tačiau situacija kinta. „Jauni žmonės jau nebijo įsipareigoti – jie ir paskolas paprasčiau ima, ir būstą lengvesne ranka perka“, – pastebi nekilnojamojo turto specialistas Evaldas Narbuntovičius.
(8) 2013-06-19 0
Žiūrint atostogų nuotraukas tegu tai bus sena gera Palanga ar tolimi atogrąžų miškai dažnai matyti ne tik šypsenos ir saulės nurudinta oda, bet ir atostogautojų rankose laikomi plastikiniai vandens buteliai. Kai karšta daugiau prakaituojame, be to juk dabar žmonių sąmonėje jau prigijęs teiginys (dėl kurio dietologai vis dar ginčijasi), jog per dieną reikia išgerti bent aštuonias stiklines vandens.
(17) 2013-06-15 0
Visuomenė be grynųjų – pasaulis, kur materialūs pinigai beveik neegzistuoja – beveik per penkerius metus išnyko iš utopinių vaizdinių ir pavirto kažkuo neišvengiamu. Švedijoje siekiama per dvidešimt metų pereiti prie sistemos be grynųjų pinigų. Afrikoje prekybininkams tapo įprasta siųsti ir priimti pinigus mobiliu telefonu, rašoma portale „Quartz“.
(0) 2013-05-24 0
Išsimokėtinai įsigyjami nedideli daiktai vartotojams gali užkirsti kelią perkant automobilį ar butą, jei pernelyg optimistiškai vertins savo finansines galimybes. „Swedbank“ Asmeninių finansų institutas ir telekomunikacijų bendrovė „Bitė Lietuva“ pastebi, jog dažniausiai su šia grėsme susiduria neseniai savarankišką gyvenimą pradėję jaunuoliai, o vyresni vartotojai savo finansines galimybes įvertina atsakingiau.
(12) 2013-05-20 0
Kartu su saule į Lietuvą atėjo ir ledų valgymo sezonas. Gamintojai skaičiuoja ledus branginę keletu procentų ir laukia pardavimo atsigavimo po ilgos ir šaltos žiemos. Tuo metu senojo plombyro skonio išsiilgusiems valgytojams maisto specialistas aiškina, kodėl kartais plombyro pagrindinė sudedamoji dalis yra pienas, o kartais – vanduo.
(35) 2013-05-19 2
Gearmix.ru pristato fundamentaliausius įgūdžius, kuriuos mūsų skaitmeninėje epochoje turi įgyti kiekvienas studentas – nuo savęs paties internetinio brandingo iki bazinių programavimo įgūdžių.
(4) 2013-04-27 3
Kiek draugų turi vidutinis „Facebook“ vartotojas? Statistinio įrankio „Wolfram/Alpha“ ir daugybės duomenų donorų dėka į šį klausimą atsakyti paprasta. Vidutiniškai „Facebook“ vartotojas turi 229 virtualius draugus. Derėtų prisiminti, kad „Facebook“ riboja maksimalų draugų skaičių, limitas – 5 tūkst, rašo Stephenas Wolframas savo tinklaraštyje.
(12) 2013-03-14 0
„Vuclip“ apklausos rezultatai atskleidė, kad daugeliui pasaulio vyrų svarbiausiu statuso simboliu tapo mobilusis telefonas. Paklausti į kokį daiktą žmonės pirmiausia atkreipia dėmesį bendraudami su respondentu 61 proc. vyrų iš keliolikos pasaulio valstybių visų pirma paminėjo mobilųjį telefoną. Jų manymu aplinkiniai pirmiausia atkreipia dėmesį į jų turimą telefoną. Tarp paminėtų daiktų taip pat išsiskyrė automobilis, laikrodis, bei drabužiai.
(6) 2013-03-01 0
Interneto paieškų gigantų „Google“ bendraįkūrėjis Sergejus Brinas, pastaruoju metu visas savo pastangas skiriantis naujo bendrovės produkto „Google Glass“ populiarinimui, pareiškė, kad šie skaitmeniniai akiniai išlaisvins žmones nuo „nevyriško“ išmaniųjų telefonų naudojimo, rašo independent.co.uk.
(65) 2013-02-19 0
Latvija uždraudė rūkyti balkonuose, laiptinėse, koridoriuose ir kitose daugiabučių bei visuomeninių pastatų bendrojo naudojimo patalpose. Ar tokia praktika reikalinga Lietuvai? Šalies Būsto valdymo ir priežiūros rūmų prezidento manymu, reikalinga, nes daugiabučio balkonas nėra nuosava erdvė.
(2) 2013-02-15 3
Norėdami įsigyti naują išmanųjį telefoną su nuolaida Lietuvos gyventojai atiduoda ne tik senus ir jau nebeveikiančius, bet ir naujesnius mobiliuosius telefonus, tebesančius ar visai neseniai buvusius parduotuvių lentynose. Telekomunikacijų bendrovės „Omnitel“ duomenimis, 4 iš 10 atnešamų telefonų yra veikiantys ir tik vos 2 procentai – nebepataisomi.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos