Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Šiuolaikinio gyvenimo būdo įpročiai
 
 

Šiuolaikinio gyvenimo būdo įpročiai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2014-12-30 -8
Pietų Korėjos sveikatos apsaugos pareigūnai pirmadienį pranešė, kad pradėjo tyrimą Seulo plastinės chirurgijos klinikoje po to, kai internete pasirodė nuotraukos, kuriose šios įstaigos darbuotojai švenčia tiesiog operacinėje.
(11) 2014-12-17 14
Kompanija „Google“ paskelbė kasmetinius 14-uosius metinius paieškų ir vaizdo klipų peržiūrų svetainėje „Youtube“ rezultatus – žvilgsnį į 2014-uosius viso pasaulio tinklo naršytojų akimis. Tai unikali pagrindinių metų įvykių ir karščiausių tendencijų perspektyva, pagrįsta ir Lietuvoje atliktomis paieškomis.
(0) 2014-12-16 8
Šiemet Kūčios išpuola trečiadienį, tad nesunku įsivaizduoti, kada vyks paskutinio apsipirkimo ir pasiruošimo šventėms maratonas. Dirbančios moterys savaitės pradžią rezervuosis namams tvarkyti ir puošti, dovanoms ir vaišėms ruošti. Tuo metu vyrai bus linkę iki minimumo sumažinti savo įsitraukimą į šventinį chaosą, juk kiek daug nebaigtų darbų prieš metų pabaigą.
(4) 2014-12-08 -10
Jei kada nors lankėtės Vakarų Europos arba Tolimųjų Rytų megapoliuose, atostogavote Egipte, Turkijoje, turbūt pamenate, kiek tariamų draugų susirasdavote eidami pro restoranus, klubus ar parduotuvėles. Žinoma, draugais jie būdavo tik tol, kol griežtai kokį tūkstantąjį kartą pasakydavote „ne“ į jų priekabiuosius „Best food in town, come my friend, it‘s cheap, very cheap“. (Liet. geriausias maistas mieste, užeik, mano drauge, tai pigu, labai pigu).
(4) 2014-11-21 20
Šį penktadienį į Lietuvą pirmojo savo vizito atvyksta naujasis NATO generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas. 55 metų norvegas naująsias pareigas perima tokiu istorijos metu, kai NATO ir Rusijos nesutarimai išprovokavo įtampą, neregėtą nuo pat sovietų bloko žlugimo.
(4) 2014-09-28 24
Kiekvienas esame nupirkę daiktų, kurių mums visai nereikia: ar tai būtų brangūs populiaraus gamintojo pagaminti džinsai, papildomas gabalėlis sūrio, ar nauja mūsų išmaniojo telefono programinės įrangos versija. Ar tik dėl to, jog turime per daug pinigų? Neabejoju, absoliuti dauguma iš jūsų patikins, kad nėra linkę beprasmiškai išlaidauti. Tad pažvelkime į septynias nereikalingų daiktų pirkimų priežastis, kurias žurnale Psychology Today suformulavo psichologas Alainas Samsonas.
(4) 2014-09-20 -124
Du vyriausieji klimato kaitos mokslininkai padarė beprecedentį pareiškimą ir religinius lyderius paragino padėti pakeisti žmonių nuomonę apie globalinį atšilimą, tikindami, kad tik su Dievo pagalba galime išsaugoti mūsų planetą.
(0) 2014-09-19 28
Jamesas Heptonstallas norėjo įrodyti, kad keliauti pėsčiomis galima taip pat greitai, kaip ir metro. Todėl jis nusprendė palenktyniauti su po žeme važiuojančiu traukiniu ir, rodos, savo tiesą jis įrodė.
(0) 2014-09-02 2
Tai Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos ministudijos įrašas - diskusija su žinomu psichiatru, biomedicinos mokslų daktaru Aurelijumi Veryga. Pokalbis eina apie Lietuvos Sveikatos ministerijos iniciatyvą 2013 metus paskelbti „Sveikatingumo metais", mokslininko susidomėjimą visuomenine sveikata, jo pastebėjimus apie lietuvių sveikatą, alkoholio mitus ir daromą žalą.
Diskusiją moderavo LNB Strateginių projektų plėtros skyriaus projektų vadovė Gabija Daukšaitė.
(9) 2014-08-31 8
Organizacija „Entertainment Software Association“ išleido kasmetinę ataskaitą, kuri atspindi situaciją kompiuteriams, konsolėms ir mobiliems įrenginiams skirtų žaidimų rinkoje, taip pat statistiką apie žaidimų gerbėjus ir jų demografiją.
(5) 2014-07-31 7
Kai kurie šio produkto nelaiko tikru maistu, dar kiti juos valgo tik tada, kai keliauja ir neturi galimybės nieko pasigaminti. Kol vieni greitai paruošiamus makaronus giria, o kiti – peikia, pasaulis tiesiog kraustosi dėl jų iš proto, o japonai net laiko pagrindiniu savo XX a. išradimu.
(13) 2014-06-30 53
Nors naujosios technologijos mums teikia žinių iš viso pasaulio, tyrimai rodo, kad išskirtiniu intelektu pasižymime ne mes, o neraštingos gentys, sako Oslo universiteto socialinės antropologijos profesorius Thomas Hyllandas Eriksenas.
(16) 2014-06-30 38
Praėjusiais metais dėl alkoholio vartojimo mirė 905, o nuo su rūkymu susijusių piktybinių navikų – 1 563 žmonės. Lietuva jau yra viena lyderių pasaulyje pagal alkoholio kiekio suvartojimą tūkstančiui gyventojų. Deja, nepaisydami to, mūsų šalies politikai vangiai diegia prevencines programas.
(0) 2014-06-25 53
„Mes turime problemą ir keisčiausia tai, jog ne tik apie ją žinome, bet ir ja puikuojamės. Dar šiandien viena pažįstama man pasigyrė, jog yra tokia užimta, kad pastarąsias dvi savaites vidutiniškai miega po keturias valandas per parą. Ji nesiskundė, o didžiavosi šiuo faktu. Ir ji tokia ne viena“, – rašo bestselerio „Essentialism: The Disciplined Pursuit of Less“ („Esencializmas: disciplinuotas mažesnio siekimas“) autorius Gregas McKeownas, lektorius tokiose įmonėse kaip Apple, Google ar Linkedln.
(28) 2014-06-09 106
Prieš du metus programų inžinierius sukūrė gėrimą, kuris gali pakeisti kiekvieną valgį, suteikdamas organizmui viską, ko reikia sveikam gyvenimui. „Soylent“ kūrėjas tvirtina, kad tai „maisto ateitis“, ir atrodo, šis produktas sulaukia vis daugiau dėmesio – jį spėjo užsisakyti jau tūkstančiai žmonių, o kai kas jau ir išbandė.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos