Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Skaidrioji elektronika
 
 

Skaidrioji elektronika

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2017-03-23 4
Šveicarijos miesto Lozanos Federalinės politechnikos mokyklos mokslininkai paskelbė mokslinį darbą, kuris aprašo mechanizmų iš želatinos sukūrimą. Ši technologija galiausiai gali leisti sukurti valgomus robotus.
(0) 2016-06-21 11
Įsivaizduokite, kad po keleto metų skaitote laikraštį ir matote, kaip tiesiog popieriuje keičiasi naujienos. Skamba kaip mokslinė fantastika? Nebūtinai.
(0) 2014-06-13 -38
Ši apranga privers jus dar kartą pagalvoti prieš spaudžiant „patinka“ po „Instagram“ nuotrauka ar „Facebook“ komentaru.
(0) 2014-04-09 1
Jeigu esate linkęs greitai susigėsti, tuomet iš šios medžiagos pagaminti drabužiai ant jūsų kūno atskleis daug daugiau, negu tik veido raudonį. Olandijoje įsikūrusi kompanija „Studio Roosegarde“ sukūrė „The Intimacy 2.0“ apdarą, kuris tampa skaidriu, kai jį dėvintis žmogus susijaudina.
(0) 2014-03-26 3
Naktiniai matymo prietaisai egzistuoja jau kuris laikas, tačiau dėl jų dydžio prietaisus specialių operacijų metu dažniausiai naudoja tik profesionalai. O kas jei naktinio matymo prietaisus galima būtų sujungti su lęšiais?
(0) 2012-06-11 0
Jungtinė mokslininkų komanda iš P. Korėjos ir JAV išrado tai, ką iš tikrųjų galima vadinti rimtu proveržiu lanksčios nešiojamos elektronikos srityje. Teigiama, jog mokslininkams pavyko sukurti lankstų pagrindą su jame esančiais vienos molekulės storio elektronikos komponentais.
(0) 2012-04-04 0
Mokslininkai iš Rice universiteto (JAV) sukūrė naują atminties tipą, kuris ateityje gali tapti alternatyva NAND Flash atminčiai mobiliuose elektroniniuose įrenginiuose.
(7) 2011-07-27 0
O jei mobilieji telefonai, be visa ko, būtų dar ir perregimi? Toks mobiliojo ryšio aparatų pavidalas netolimoje ateityje gali tapti tikrove, kadangi mokslininkams pavyko sukonstruoti permatomą bateriją.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos