Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Skaidrūs saulės elementai
 
 

Skaidrūs saulės elementai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2019-12-27 32
Fotovoltinių (FV) elementų gamintojai kristalinį silicį naudoja nuo pat šeštojo dešimtmečio. Jis tapo patrauklia medžiaga po to, kai buvo nustatyta, kad ši medžiaga, lyginant su kitomis alternatyvomis, pasižymi aukščiausiu konversijos efektyvumu bei stabilumas. Tačiau vienas dalykas kristaliniam siliciui nebūdingas – skaidrumas. Tačiau Pietų Korėjos mokslininkai mano išsprendę šį apribojimą ir naujų FV elementų masyvus būtų galima naudoti praktiškai bet kur.
(6) 2014-08-27 7
Kompanijos Apple padalinio, atsakingo už socialinius tinklus ir skaitmeninį marketingą, vadovas Musa Tariq viešai išsakė savo nuomonę apie Mičigano valstybinio universiteto technologiją, kuri leidžia sukurti visiškai permatomą fotoelektrinį sluoksnį, išnaudojantį saulės energijos teikiamus pranašumus.
(0) 2012-12-25 5
Kredito korteles, mobiliuosius telefonus ir net paprastus langus vienas gudrus išradimas gali padaryti pasižyminčius jiems iki šiol nebūdingomis savybėmis. Mokslininkai sukūrė plonus, lanksčius saulės elementus, kuriuos galima kaip lipdukus klijuoti ant popieriaus, plastiko, stiklo ir dar daugelio kitokių medžiagų.
(4) 2012-10-25 1
„Sharp“ kompanija sukūrė sėkmingą, prie stiklo tvirtinamą technologiją elektros energijai generuoti. Ši technologija sukurta balkonų įstiklinimams ir dangoraižių langams.
(3) 2012-07-26 0
Veikiausiai ateityje jūsų išmanusis telefonas bus gerokai plonesnis, nes jam nebereikės baterijos. Ją atstos saulės elementai, o kad pastarieji visuomet būtų nukreipti į saulę – pasirūpins Kalifornijos universiteto (UCLA) mokslininkai, skelbiama universiteto pranešime.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos