Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Skendę automobiliai
 
 

Skendę automobiliai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2017-09-25 11
Po JAV nusiaubusių uraganų dešimtys tūkstančių skendusių automobilių - jau pakeliui į Europą. Lietuviai vis dažniau stengiasi sužinoti naudoto automobilio istoriją. Visgi reikia turėti omenyje, kad net mokant pinigus nebūtinai pavyks gauti tikslią informaciją.
(0) 2017-09-25 13
Kaip sako žmonės, gyvenantys prie Baikalo ežero, „didysis ežeras klaidų neatleidžia“. Su šiuo teiginiu sunku ginčytis – Nepaprastųjų situacijų ministerijos vykdomos ekologinės operacijos metu iš ežero dugno ištraukta 215 automobilių.
(0) 2017-09-17 6
Pastarosiomis savaitėmis Jungtines Amerikos Valstijas siaubusių uraganų pasekmes netiesiogiai pajusime ir Lietuvoje. Jų laukti reikėtų kiek netikėtoje srityje – automobilių sektoriuje.
(0) 2016-02-03 18
„Neduok Dieve, niekam nelinkėčiau“, – taip apie skendusius automobilius atsiliepia lrt.lt pašnekovai. Anot jų, automobilių pardavėjai taip gerai užmaskuoja automobilio gedimus, kad pirkėjas iš pradžių gali jų nepastebėti, bet po tam tikro skaičiaus nuvažiuotų kilometrų – prasikeikti.
(3) 2014-07-07 27
Po kiekvieno Katarinos ar Anatolijaus akibrokšto, kai gamtos gaivalo sukelti potvyniai automobilių stovėjimo aikšteles paverčia masinėmis automobilių kapavietėmis, interneto forumuose užverda hamletiškos diskusijos: pirkti ar nepirkti „skenduolį“?
(7) 2013-06-17 3
Birželio pradžioje dėl užsitęsusių liūčių Vokietijoje pakilus Elbės ir Dunojaus upių vandenims paskandinti buvo didžiuliai žemės plotai Tiuringijos, Bavarijos ir Saksonijos regionuose. Pirminėmis prognozėmis, už potvynio padarytą žalą draudimo bendrovėms teks išmokėti 2,5-3 mlrd. eurų. Taip pat ir už purvo voniose „išsimaudžiusius“ automobilius.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos